شیدایی: فقط با کسب نتایج خوب می توانیم کیمیا علیزاده را خوشحال کنیم

به گزارش دور زمین، ملی پوش تیم ملی تکواندو بانوان گفت: تمام کوشش خود را برای رفع کردن نقاط ضعفم انجام داده ام و امیدوارم این بار با اقتدار موفق به کسب مدال شوم.

شیدایی: فقط با کسب نتایج خوب می توانیم کیمیا علیزاده را خوشحال کنیم

الهه شیدایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص شرایط تیم ملی تکواندو در آستانه بازی های آسیایی گفت: شرایط بچه ها در حال حاضر بسیار خوب است و با توجه به تمرینات خوبی که پشت سر گذاشتیم در آمادگی 100 درصدی قرار داریم. در اندونزی نیز چند جلسه تمرین خواهیم داشت تا با حفظ آمادگی در مسابقات حضور پیدا کنیم.

وی با تاکید بر تاثیر مثبت حضور تیم ملی تکواندو بانوان در تورنمنت تدارکاتی کره جنوبی، گفت: تورنمنت کره جنوبی با وجودی که از سطح G2 برخوردار بود اما واقعا از لحاظ کیفیت در سطح بسیار بالایی قرار داشت. اکثر حریفان ما در بازی های آسیایی در کره جنوبی حضور داشتند و من نیز کوشش کردم تمام مسابقات آنها را تماشا و بررسی کنم. نکته مهم دیگر مبارزه با حریف کره ای بود که در بازی های آسیایی نیز حضور دارد و من تا حدود زیادی نسبت به او شناخت پیدا کردم.

ملی پوش تیم ملی تکواندو بانوان در خصوص شانس خود برای کسب مدال، بیان کرد: در مدت اردوی تیم ملی و همچنین بعد از تورنمنت کره جنوبی تمام کوشش خود را برای رفع کردن نقاط ضعف خود انجام دادم و امیدوارم این دفعه با اقتدار موفق به کسب مدال شوم.

شیدایی در خصوص عدم حضور کیمیا علیزاده در بازی های آسیایی گفت: واقعا انتخاب کیمیا علیزاده به عنوان پرچم دار کاروان ورزشی ایران به عنوان نماینده ای از دختران تکواندو ایران در بازی های آسیایی باعث خوشحالی ما گردیده بود اما متاسفانه آسیب دیدگی او همه ما را ناراحت کرد. در این شرایط تنها کاری که از دست ما برای کیمیا بر می آید کسب نتایج خوب در بازی های آسیایی است تا موجبات خوشحالی او را فراهم کنیم.

انتشار: 15 دی 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 792

به "شیدایی: فقط با کسب نتایج خوب می توانیم کیمیا علیزاده را خوشحال کنیم" امتیاز دهید

1 کاربر به "شیدایی: فقط با کسب نتایج خوب می توانیم کیمیا علیزاده را خوشحال کنیم" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیدایی: فقط با کسب نتایج خوب می توانیم کیمیا علیزاده را خوشحال کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید