از اندونزی، محمد رهبری: قول می دهم به زودی کره جنوبی را شکست خواهیم داد

به گزارش دور زمین، ملی پوش شمشیربازی کشورمان گفت: مطمئن باشید روزی می رسد که ایران قهرمان مطلق آسیا باشد.

از اندونزی، محمد رهبری: قول می دهم به زودی کره جنوبی را شکست خواهیم داد

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، محمد رهبری سابریست ایران پس از نایب قهرمانی در بازی های آسیایی گفت: ما به این مدال فکر نمی کردیم. یعنی نقره برای ما هدف اصلی نبود. چهار سال پیش هم نقره گرفته بودیم و در اندونزی آمده بودیم تا طلا بگیریم. کره هم قهرمان المپیک است و هم دنیا. ضربات ما روی حریف ننشست و همین باعث شد که تمرکزمان بهم بخورد و نتوانستیم به بازی برگردیم. در ابتدای بازی خوب بالا می رفتیم، اما متاسفانه چند ضربه ای که جابجا شد و نتوانستیم آن بازی که می خواستیم را انجام بدهیم باعث شد یک مقدار افت کنیم و با زیاد شدن اختلاف جبران کردن آن سخت شد.

وی با بیان اینکه قول می دهد به زودی کره را از پیش رو بردارند، توضیح داد: مطمئن باشید ما به زودی در یک میدان مهم کره را شکست می دهیم. کره تیم کمی نیست . این تیم در المپیک 2012 لندن قهرمان گردیده است. ما هم می رویم تمام سعی مان را کنیم تا در میادین بین المللی نتایج خیلی خوبی به دست بیاوریم.

سابریست کشورمان درباره اینکه قدرت آسیا بین ایران و کره جنوبی تقسیم گردیده است، گفت: ما هیچ وقت روند نزولی نداشتیم. همیشه رو به رشد بودیم و هیچ وقت درجا نزدیم. کارهای بزرگی کردیم و مطمئن باشید روزی می رسد که ایران قهرمان مطلق آسیا باشد. رهبری در ادامه اضافه نمود: تمام هدف مان المپیک 2020 است تا بتوانیم اول از همه مدال بگیریم و در وهله دوم آن مدال خوشرنگ باشد. از تمام کسانی که به من کمک کردند تشکر می کنم. خیلی از خانواده های مان دور بودیم. از بعد از بازی های آسیایی دوره قبل مدام در اردو بودیم و خیلی سختی کشیدیم. از همه کسانی که به پیشرفت ما کمک کردند تشکر می کنم.

انتشار: 13 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 427

به "از اندونزی، محمد رهبری: قول می دهم به زودی کره جنوبی را شکست خواهیم داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اندونزی، محمد رهبری: قول می دهم به زودی کره جنوبی را شکست خواهیم داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید