سرپرست روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی خوزستان معرفی گردید

به گزارش دور زمین، در حکمی از سوی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، سرپرست جدید روابط عمومی و امور بین الملل این اداره کل منصوب شد.

سرپرست روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی خوزستان معرفی گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، سیدحکمت الله موسوی سرپرست این اداره کل، در مراسمی که یکشنبه 27 آبان ماه 97 دراین اداره کل برگزار گردید، با تجلیل از زحمات بینه السادات صدر مدیر سابق روابط عمومی، سیدمحمد عبودزاده را به عنوان سرپرست روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان خوزستان معرفی کرد.

در حکم موسوی خطاب به عبودزاده آمده است:

نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست روابط عمومی این اداره کل منصوب می شوید؛ امید است با اتکال به عنایات و الطاف الهی و با بهره مندی از برنامه ریزی مناسب، اتخاذ سیاست های اطلاع رسانی مداوم، بهره گیری از تمام ابزارهای رسانه ای و فرهنگی و تعامل دائمی، مثبت و سازنده با اصحاب رسانه به منظور حفظ و ارتقاء صندلی و بالندگی هرچه بیشتر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان موفق و مؤید باشید.

سیدمحمد عبودزاده پیش از این در سمت مشاور اجرایی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فعالیت می کرد. همچنین از سوابق دیگر او در این اداره کل می توان به فعالیت به عنوان دبیر اجرایی نمایشگاه عکس خوزستان زیبا، دبیر اجرایی نخستین نمایشگاه عکس بهار خوزستان، مدیر روابط عمومی و امور اجتماعی ادارهکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان به مدت شش سال، مدیر روابط عمومی دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر خوزستان به مدت پنج سال، دبیر اجرایی برگزاری روز جهانی گردشگری در استان به مدت پنج سال، کارشناس بازاریابی و تبلیغات ادارهکل میراث فرهنگی خوزستان، دبیراجرایی نخستین جشنواره ملی فیلم مستند میراث نگاه و مجری رسانه ملی اشاره نمود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 29 آبان 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 259

به "سرپرست روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی خوزستان معرفی گردید" امتیاز دهید

2 کاربر به "سرپرست روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی خوزستان معرفی گردید" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی خوزستان معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید