روش انتخاب بازیکن در تیم امید ، تدبیر کادر فنی

به گزارش دور زمین، کوشش ما این است که بتوانیم در فرصت های فیفادی از بازیکنان لژیونری که از نظر سنی می توانند به تیم المپیک یاری نمایند هم استفاده کنیم.

روش انتخاب بازیکن در تیم امید ، تدبیر کادر فنی

به گزارش خبرنگاران ،حمید استیلی درباره دعوت از 29 بازیکن به اردوی تیم المپیک در گروه اول و دعوت از بازیکنان باقیمانده در گروه دوم گفت:این تدبیر کادر فنی بوده که مایل هستند بازیکنان بیشتری را زیر نظر بگیرند و در واقع فرصت مناسبی است که تعداد بیش تری از بازیکنان می توانند با حضور در تمرینات آمادگی خودشان را نشان بدهند. البته در اردوی مرحله دوم بیشتر بازیکنانی حضور دارند که در مسابقات جاکارتا حاضر بودند اما کوشش گردیده که تمامی بازیکنان شایسته لیگ برتر و لیگ دسته اول حتی لیگ های پایین تر هم دیده بشوند. هم چنین کوشش ما این است که بتوانیم در فرصت های فیفادی از بازیکنان لژیونری که از نظر سنی می توانند به تیم المپیک یاری نمایند هم استفاده کنیم.

مدیر تیم ملی فوتبال المپیک ایران هم چنین درباره برنامه های آماده سازی این تیم گفت:ما تمام کوشش خودمان را می کنیم که با بهترین برنامه ها وارد رقابت ها شویم. بر همین اساس رایزنی با فدراسیون های مختلف از کشورهای زیادی انجام گردیده تا بتوانیم زمینه برگزاری مسابقات تدارکاتی بین المللی را فراهم کنیم.

3-165

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 10 بهمن 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 940

به "روش انتخاب بازیکن در تیم امید ، تدبیر کادر فنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش انتخاب بازیکن در تیم امید ، تدبیر کادر فنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید