راه اندازی استودیوی خصوصی رادیو و تلویزیون در اتاق کرج

به گزارش دور زمین، استاندار البرز با اشاره به صندلی این استان در صنعت و فراوری کشور، گفت: استان البرز به دلیل وجود بیش از 3 هزار و 500 واحد کوچک و عظیم فراوریی و صنعتی نقشی پررنگ و اثرگذار در ایران دارد.

راه اندازی استودیوی خصوصی رادیو و تلویزیون در اتاق کرج

عزیز اله شهبازی در آئین افتتاح استودیوی خصوصی رادیو و تلویزیون در اتاق کرج، ضمن ابراز خرسندی از این اقدام، اضافه نمود: واحدهای صنعتی عظیم مستقر در استان البرز نه تنها در کشور بلکه در سطح منطقه هم بلندآوازه و نام آور هستند.

استاندار البرز در ادامه با اشاره به برگزاری هفتاد و ششمین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی توضیح داد: طبق گزارش رئیس اتاق کرج، اقدامات امیدوارنماینده ای درنتیجه اقدامات هیات نمایندگان اتاق اجرا شده است.

او تأکید کرد: در طول یک سال گذشته بیش از 400 نفر به تعداد اعضای اتاق کرج اضافه نموده شده است و این نشان از روحیه مردم داری، حسن خلق و توانایی مسئولان این مجموعه در جمع آوری واحدهای فراوریی، صنعتی، کارگزاران و فعالان مالی البرز در اتاق بازرگانی دارد.

شهبازی با بیان اینکه اقدام اتاق کرج در راه اندازی یک استودیو رادیویی و تلویزیونی با نام فاتح استان کاری بی نظیر است، گفت: اتاق کرج اولین اتاق در کشور است که این کار عظیم را انجام داده است، این مهم نشان از خیز عظیم این اتاق و به تبع آن مجموعه استان برای ایجاد الگوسازی مناسب، برنامه ریزی دستیابی به تنوع در فراوری و توسعه صادرات دارد.

او با بیان اینکه راه اندازی استودیوی خصوصی رادیویی و تلویزیونی در اتاق کرج یک الگوی مناسب است که امیدواریم در سطح کشور هم عملیاتی گردد، مطرح کرد: به همه مدیران مالی استان سفارش می کنیم که تمامی برنامه ها و خبرهای خوب مالی در بحث فراوری، خدمات و یا فعالیت شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها را به وسیله این استودیو به سراسر کشور و جهان مخابره نمایند.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4143

به "راه اندازی استودیوی خصوصی رادیو و تلویزیون در اتاق کرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی استودیوی خصوصی رادیو و تلویزیون در اتاق کرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید