دادستان هندیجان کجاست که مسائل خدمات شهری و آب گرفتگی ها را اعلام جرم کند؟

به گزارش دور زمین، خبرگزاری خبرنگاران- اخیراً در اقدامی عجیب دادسرای هندیجان حذف شد و اکنون این شهر سراسر محروم و عقب افتاده بدون حمایت قضایی و دادستانی مانده و هزاران مسئله ای که با آن روبرو است و این روزها سیلاب های شهری نیز بر قِصه پر غُصه آن افزوده است.

دادستان هندیجان کجاست که مسائل خدمات شهری و آب گرفتگی ها را اعلام جرم کند؟

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ارزان ما را تجربه کنید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از بندر هندیجان، با بارش های بسیار خوب و نزول رحمت الهی و خوشحالی مردم و کشاورزان در چند روز اخیر در شهرستان بندر هندیجان و سیراب شدن طبیعت اما قِصه مسائل سیلابی و آب گرفتگی مانند هرسال پیش آمده و کسی نیست جوابگو باشد معلوم نیست این همه بودجه های ریزودرشت صرف چه چیزی شده اند.

شهر هندیجان خود محروم است و اکنون با حذف صندلی دادستانی و دادسرا محروم تر شد و کسی نیست علیه ضعف ها اعلام جرم کند و مردم بدون مدافع قضایی در برابر خاطیان مانده اند و معلوم نیست سرنوشت این شهر به کجا ختم خواهد شد.

در حال حاضر وجود دادستان در شهرستان بندر هندیجان بیش از گذشته احساس می شود و انتظار است ریاست عالی قوه قضاییه ضمن تجدیدنظر در حذف دادسرای هندیجان برای خدمت بهتر به این مردم صندلی دادستان در هندیجان مجدد احیا شود تا مردم در مقابل سهل انگاری ها بدون مدافع نباشند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3433

به "دادستان هندیجان کجاست که مسائل خدمات شهری و آب گرفتگی ها را اعلام جرم کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادستان هندیجان کجاست که مسائل خدمات شهری و آب گرفتگی ها را اعلام جرم کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید