تصویب کلیات طرح جامع دو مجموعه گردشگری در کارگروه گردشگری استان اصفهان

به گزارش دور زمین، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان از تصویب کلیات دو طرح جامع تأسیس مجموعه گردشگری در کارگروه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان اصفهان اطلاع داد.

تصویب کلیات طرح جامع دو مجموعه گردشگری در کارگروه گردشگری استان اصفهان

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، نشست کارگروه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان اصفهان عصر سه شنبه 9 مرداد با حضور علی مقدس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس کارگروه، فریدون الله یاری مدیر کل میراث فرهنگی و دبیر کارگروه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان و سایر اعضا برگزار گردید.

در حاشیه این نشست فریدون الله یاری مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان مطرح نمود: در این نشست طرحهای جامع امکان سنجی ایجاد دو مجموعه گردشگری در شهرستانهای شهرضا و فلاورجان در جنوب و مرکز استان مطرح و پس از آنالیز های این طرحها با اکثریت آرا به تصویب رسید.

او در خصوص طرح های گردشگری مطرح گردیده در کارگروه گردشگری استان تاکید نمود: در این نشست در بدو امر طرح جامع مطالعات امکان سنجی جهت تاسیس مجتمع گردشگری در دشت مهیار از توابع شهرستان شهرضا با سرمایه ای در حدود 150 میلیارد تومان (توسط بخش خصوصی) مطرح شد و پس از آنالیز ها و استماع نقطه نظرات سازمانها و ارگانهای عضو کارگروه درباره شاخصه های این طرح، کلیات آن با اکثریت آرا به تصویب رسید.

مدیر کل میراث فرهنگی استان همچنین در رابطه با دومین طرح مصوب در این نشست اظهار کرد: دومین طرح ارائه گردیده در این نشست اختصاص به طرح مطالعات امکان سنجی و طراحی معماری مجتمع گردشگری آلمیلا در شهر ایمان شهر از توابع فلاورجان بود که به تصویب رسید.

او ادامه داد و گفت: در این طرح فعالان بخش خصوصی گردشگری استان اصفهان در قالب گردشگری ورزشی کوشش دارند تا گردشگران خارجی را که به ورزش اسب سواری علاقه مند هستند به این مجتمع به منظور اقامت و انجام ورزش اسب سواری دعوت نمایند.

انتشار: 14 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 482

به "تصویب کلیات طرح جامع دو مجموعه گردشگری در کارگروه گردشگری استان اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب کلیات طرح جامع دو مجموعه گردشگری در کارگروه گردشگری استان اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید