بازی عجیب لیگ روسیه در قطب شمال

به گزارش دور زمین، مربی احمد گروژنی گفته: این یک بازی فوتبال نبود. یک قرعه کشی بود. مطمئن نیستم که این یک بازی فوتبال بود.توپ بازی چوبی بود و شکل بازی در دقایقی نیز همین گونه بود.

بازی عجیب لیگ روسیه در قطب شمال

بازی تیم میلاد محمدی در تیم منفی زیر 25 درجه

سایت RT با اشاره به بازی عصر شنبه احمد گروژنی(تیم میلاد محمدی) مقابل ینیسیه کراسنویارسک در لیگ برتر روسیه نوشت:برگزاری بازی در قطب شمال!

در این گزارش آمده:همه یخ زده بودند و به نوعی در زمین محاکمه می شدند!در واقع چنین بازی در چنین شرایطی نباید برگزار می شد چون هر لحظه احتمال مصدومیت بازیکنان وجود داشت.به خاطر همین شرایط آب و هوایی بازیکنان تیم ینیسیه درخواست داشتند محل بازی های آنها تغییر کند ولی این اتفاق نیفتاد زیرا مسوولان برگزاری لیگ روسیه با این درخواست مخالفت کردند.

این سایت نوشت:بازی در شرایط بسیار بدی برگزار گردید و علاوه بر این بازی خیلی از تیم های دیگر هم خواستار لغو مسابقه شدند.البته ساعت 18 روز شنبه دمای هوا 14.9 درجه سانتگیراد زیر صفر بوده اما قانون می گوید وقتی هوا منفی 15 درجه باشد می توان بازی را لغو کرد.با وجود این گزارش دما، یکسری گزارشات مخابره شده که بازی در دمای منفی 25 درجه برگزار گردیده است چون بعد از سرانجام بازی بازیکنان دو تیم مثل گلوله یخ شده بودند!فیلم بازی نشان داد طرفداران و بسیاری از بازیکنان در نیمکت ذخیره پیچیده شده در لایه های متعدد و همچنین پتو و کلاه بودند.

دیوید یرچنکو دروازه بان ینیسیه در سرانجام بازی گفت:این یک بازی مسخره برای طرفداران و ورزشکاران است.

رشید رحیموف سرمربی احمد گروژنی هم بعد از این بازی گفت:با توجه به شرایط سخت هوا ارزشی ندارد که درباره فوتبال صحبت کنیم.هنوز نمی دانم که آیا بازیکنانم در سلامت کامل هستند یا آسیب دیدند.باید کمی گرم شویم و پس از آن ببینیم چه اتفاقی اتفاق افتاده است.برخی از عواقب بازی مان در دمای منفی 15 درجه شاید بعدا نمایان شوند.یخ زدم و هیچ فایده ای ندارد درباره بازی حرفی بزنیم.این یک بازی فوتبال نبود.یک قرعه کشی بود.مطمئن نیستم که این یک بازی فوتبال بود.توپ بازی چوبی بود و شکل بازی در دقایقی نیز همین گونه بود.نمی توانم بازیکنان را متهم کنم.آنها کوشش و مبارزه کردند.البته اگر بتوانیم بازی امروز را فوتبال بنامیم.

3-300

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1335

به "بازی عجیب لیگ روسیه در قطب شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی عجیب لیگ روسیه در قطب شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید