انجام کار شبانه روزی برای خدمت به مردم شعار محوری دولت سیزدهم است

به گزارش دور زمین، اسماعیلی گفت: امروز اهمیت و جایگاه رسانه برکسی پوشیده نیست و شاهدیم که دشمنان کشور محور عملیات روانی خود را ایجاد یاس و ناامیدی در مردم قرار داده اند.

انجام کار شبانه روزی برای خدمت به مردم شعار محوری دولت سیزدهم است

به گزارش ، غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور یکشنبه شب در آئین معارفه و تکریم معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور، با بیان اینکه متاسفانه تا به امروز از تمام ظرفیت های خود در حوزه اطلاع رسانی استفاده نکرده ایم، افزود: از توانمندی ها و ظرفیت ها برای اثبات حقانیت و ارائه خدمات و اندیشه خودمان آنطور که باید و شاید در بخش های مختلف استفاده بهینه و همه جانبه نشده است.

رئیس دفتر رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت تهیه و تدوین پیوست های رسانه ای برای فعالیت های دولت، گفت: در دولت تحول خواه و مردمی که شعار محوری تحول و انجام کار شبانه روزی و جهادی برای خدمت به مردم را در دستور کار خود قرار داده، فعالیت جدی و کار تحولی در عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی تلاش مضاعف را می طلبد.

اسماعیلی با بیان اینکه نگرش کلان رئیس جمهور و دولت سیزدهم نگاه به آینده و ترسیم افقی روشن با اقدام تحولی برای مردم است، گفت: اعتماد آسیب دیده مردم باید ترمیم شود و در این جهت نیازمند اطلاع رسانی هنرمندانه با جذابیت و اثرگذار در حوزه اطلاع رسانی و ارتباطات هستیم.

رئیس دفتر رئیس جمهور در این مراسم با قدردانی از تلاش های علیرضا معزی در دوران تصدی مسئولیت معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور برای دکتر عباس هنرمند در این مسئولیت آرزوی موفقیت کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 شهریور 1400 بروزرسانی: 23 شهریور 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4541

به "انجام کار شبانه روزی برای خدمت به مردم شعار محوری دولت سیزدهم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام کار شبانه روزی برای خدمت به مردم شعار محوری دولت سیزدهم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید