افزایش پرواز های سواحل جنوب شرقی کشور ، تاکید بر توسعه حمل و نقل هوایی در سواحل مکران

به گزارش دور زمین، جعفرزداده از افزایش پرواز های استان هرمزگان وبرنامه ریزی برای هفته ای دو پرواز از تهران به جاسک خبرداد.

افزایش پرواز های سواحل جنوب شرقی کشور ، تاکید بر توسعه حمل و نقل هوایی در سواحل مکران

خبرنگاران: رضا جعفرزاده گفت: امروز در دیدار استاندار هرمزگان با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری افزایش پرواز های این استان در دستور کار نهاده شد.

وی با بیان اینکه توسعه پرواز های استان هرمزگان با برقراری پرواز های ابوموسی - بندرعباس و تهران - جاسک در دستور کار نهاده شده است، اضافه نمود: موافقت شد به منظور افزایش پرواز ها به سواحل شرقی کشور هفته ای دو پرواز از تهران به جاسک و بالعکس برنامه ریزی گردد.

به گفته سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در حال حاضر هفته ای دو پرواز از بندرعباس به ابوموسی انجام می گردد که مقرر شد این پرواز ها به صورت روزانه از بندرعباس به ابوموسی انجام و از 2 پرواز در هفته به 7 پرواز برسد.

در این نشست همتی استاندار هرمزگان در مورد اهمیت توسعه سواحل مکران و لزوم برخورداری آن منطقه از امکان استفاده بهینه از حمل و نقل هوایی در توسعه آن سواحل مطالبی را اشاره نمود.

علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری نیز تاکید نمود: حمل ونقل هوایی حتی الامکان کوشش خواهد نمود در توسعه آن مناطق نقش بایسته ایفا نماید.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 19 شهریور 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1929

به "افزایش پرواز های سواحل جنوب شرقی کشور ، تاکید بر توسعه حمل و نقل هوایی در سواحل مکران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش پرواز های سواحل جنوب شرقی کشور ، تاکید بر توسعه حمل و نقل هوایی در سواحل مکران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید