اعلام شرایط سفرهای بین استانی؛ محدودیت تازه اعمال می شود؟

به گزارش دور زمین، تهران (پانا) - مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران گفت با توجه به اینکه ستاد ملی کرونا ممنوعیتی برای تردد بین استانی تصویب نکرده است، فعلا شرایط سفر به همان شکل قبل است.

اعلام شرایط سفرهای بین استانی؛ محدودیت تازه اعمال می شود؟

ایمان قربانی با اشاره به قرمز شدن تعداد زیادی از شهرهای کشور و از جمله تهران درباره محدودیت های تردد از و به استان تهران بیان نمود: با توجه به اینکه ستاد ملی کرونا ممنوعیتی برای تردد بین استانی تصویب نکرده است، فعلا شرایط سفر به همان شکل قبل است. اگر مردم دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند، محدودیت های نو ترددی وضع نمی شود.

مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران افزود: از مردم می خواهیم به استان های قرمز و نارنجی مسافرت نکنند تا در آینده نزدیک پیروز به کنترل سویه نو بیماری کرونا باشیم.

قربانی با اشاره به اینکه اکنون انجام سفرهای استانی محدودیتی ندارد، گفت: با توجه به شرایط کنونی ابتلاء به کرونا از همه شهروندان می خواهیم نسبت به تزریق دز یادآور واکسن کرونا هرچه سریعتر اقدام کنند.

وی تاکید کرد: همه کسانی که برای مسافرت اقدام می کنند باید 2 دز واکسن زده باشند و نتیجه تست پی سی آر منفی داشته باشند زیرا در صورت وضع محدودیت های نو، تزریق دو دز واکسن کنترل می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 خرداد 1401 بروزرسانی: 2 خرداد 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5722

به "اعلام شرایط سفرهای بین استانی؛ محدودیت تازه اعمال می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام شرایط سفرهای بین استانی؛ محدودیت تازه اعمال می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید