اختلافات درون تیمی دلیل جدایی نفرزاده از تیم والیبال خاتم اردکان

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، فرهاد نفر زاده پس از جدایی از تیم والیبال خاتم اردکان با تیم آذرباتری ارومیه به توافق رسید.

اختلافات درون تیمی دلیل جدایی نفرزاده از تیم والیبال خاتم اردکان

نفرزاده به همراه تیم آذرباتری ارومیه در هفته چهاردهم و پانزدهم رقابت های لیگ برتر والیبال به ترتیب باید با تیم های هراز آمل و شهرداری گنبد ملاقات کند.

نفرزاده در مصاحبه با خبرنگاران درباره دلایل جدایی اش از تیم خاتم اردکان گفت: از نیم فصل دوم، سال گذشته به جمع تیم خاتم اردکان اضافه شدم و در ادامه برای فصل جدید نیز با دعوت مجدد مدیر عامل تیم و مسئولان باشگاه مقرر شد تیمی را با شرایط موجود برای فصل جدید ببندم. زمانی به بستن تیم اقدام کردیم که 9 تیم پیش از ما یارگیری های خود را انجام داده بودند. از اوایل مرداد ماه درباره شرایط تیم مشخص تکلیف شد و ما شروع به یارگیری برای تیم کردیم و در نیمه دوم مرداد نیز تمرینات را شروع کردیم.

سرمربی اسبق تیم والیبال خاتم اردکان اضافه نمود: با توجه به بازیکنان باقی مانده و با توجه به شرایط موجود اقدام به یارگیری کردیم. تیم بدی هم بسته نشد، در واقع تلفیقی از سه -چهار بازیکن با تجربه و عده ای از بازیکنان جوان و کم تجربه بودند که با توجه به بضاعت و بودجه ای که مدیرعامل باشگاه به ما داده بود تیم را بستیم.

وی تاکید نمود: با توجه به فرصت کوتاه به جامانده در طی سه هفته پیش از شروع رقابت های لیگ برتر، تمرینات را پیگیری کردیم. همانطور که در مصاحبه های اول فصل گفته بودم فرایند تیم رو به رشد و صعودی خواهد بود. در بازی ابتدایی با تیم های قدرتمند سپاهان و سایپا دو تیم مدعی مسابقات ملاقات داشتیم که بد بازی نکردیم. در برابر تیم های شهفرایند اراک، راهیاب ملل مریوان و هورسان نیز سه پیروزی به دست آوردیم و در مقابل هراز با نتیجه 3 بر 2 مغلوب شدیم.

نفرازاده با توجه به اختلافات پیش آمده در تیم خاتم اردکان گفت: در واقع مسائل تیم از بازی با گنبد شروع شد جایی که ما به گنبد سفر کردیم و در آن مقطع فدراسیون دستور توقف بازی را داد. با توجه به اتفاقاتی که در بازی مقابل شهفرایند اراک پیشامد و پیروزی مقابل این تیم به دلیل حذف اراک از جدول مسابقات پاک شد از فدراسیون درخواست کردیم خالا که به این شهر سفر داشته ایم بازی را برگزار کنیم. فدراسیون نیز برگزاری ملاقات مقابل گنبد را منوط به موافقت تیم شهرداری گنبد دانست که در نهایت این تیم موافقت نکرد. عدم برگزاری ملاقات مقابل شهرداری گنبد باعث شد تیم چهار هفته بدون حرکت بماند. از همین جا مسائل و مسائل درون تیمی بین بعضی از بازیکنان ایجاد شد.

وی تاکید نمود: پس از شروع مجدد رقابت های لیگ برتر والیبال پس از وقفه پیش آمده، اختلافات درون تیمی از بازی با گنبد در تیم شکل گرفت و در واقع شروع به آسیب زدن به بدنه تیم کرد و ما دو بازی مقابل شهرداری ارومیه و شهرداری ورامین را واگذار کردیم. مقابل تیم شهرداری قزوین به پیروزی رسیدیم و در برابر تیم آذرباتری و شهداب یزد مغلوب شدیم. در واقع پس از شکست مقابل تیم آذرباتری ارومیه به مدیرعامل تیم اعلام کردم با توجه به شرایطی که میان تعدادی از بازیکنان درون تیم به وجود آمده دیگر تمایلی به فعالیت در این تیم ندارم.

نفرزاده ادامه داد: مدیرعامل نیز جدایی من از تیم را به بعد از بازی مقابل شهداب یزد موکول کرد. سپس در نهایت دوستی از تیم جدا شدم. تنها چیزی که باعث ناراحتی ام شد جدایی از تیمی بود که خودم آن را تشکیل داده بودم و علاقه زیادی به آن داشتم. جدایی از بازیکنان، کادرفنی و مردم دوست داشتنی خاتم اردکان که در نیم فصل دوم فصل گذشته و نیم فصل نخست فصل جاری رقابتهای نهایت لطف و دوستی را با من داشتند.

نفرزاده در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که تعدادی از بازیکنان خاتم اردکان به تیم آذرباتری ارومیه جذب خواهند شد؟ گفت: به شدت این موضوع را تکذیب می کنم چرا که از نظر حرفه ای کاملاً حرکت غیر حرفه ای است. شایعه ای بیش نیست چرا که تیم خاتم اردکان ساختار خودش را دارد و من نیز به صورت حرفه ای از تیم و باشگاه جدا شدم. محکم اعلام می کنم با هیچ کدام از بازیکنان خاتم اردکان برای جذب به تیم آذرباتری ارومیه صحبتی نداشتم.

وی ادامه داد: در جلساتی که با مدیرعامل آذرباتری ارومیه داشته ام قرار بر این بود تا تعدادی از بازیکنان بومی شهر ارومیه را به تیم اضافه کنیم و این کار در صورت امکان انجام خواهد شد تا با نیروهای بومی ارومیه بتوانیم برای ادامه مسابقات آماده شویم. به هیچ عنوان به دنبال جذب و قرار دادن بازیکنان خاتم اردکان و تحت فشار دادن آنها برای حضور در تیم آذرباتری ارومیه نیستم.

نفرزاده درباره ارزیابی ملاقات تیم آذرباتری در دو ملاقات هفته چهاردهم و پانزدهم برای رویارویی با تیم های هراز آمل و شهرداری گنبد گفت: ابتدا از زحمات دوست و همکار عزیزم، ساسان خداپرست و همکارانش در کادر تیم کشیدند تشکر می کنم. امروز نخستین جلسه تمرینی خود را با تیم آذرباتری ارومیه برگزار خواهیم کرد. خیلی از نظر فنی برای این تیم در دو بازی هفته چهاردهم و پانزدهم نمی توانم کاری انجام دهیم. امیدوارم که بتوانیم در این دو بازی نمایش خوب و آبرومندانه ای داشته باشیم و نهایت کوشش خود را برای ارائه یک بازی خوب انجام خواهیم داد. انشاءالله در تعطیلات نیم فصل با توجه به زمان محدود برای حضور در دور برگشت مسابقات کوشش خواهیم کرد.

فرهاد نفرزاده در سرانجام گفت: از مردم و مسئولان خوب شهر خاتم اردکان که نهایت لطف را به من داشتند تشکر می کنم. همچنین از ساسان خداپرست و تیم همراهش که برای ارومیه زحمات بسیار کشیدند آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در آینده ساسان خداپرست را در تیم باشگاهی و چه در رده ملی در یکی از تیم های والیبال ببینیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3553

به "اختلافات درون تیمی دلیل جدایی نفرزاده از تیم والیبال خاتم اردکان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلافات درون تیمی دلیل جدایی نفرزاده از تیم والیبال خاتم اردکان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید