اجرای طرح استفاده از فضای مجازی برای ارتباط مستقیم با شهروندان

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، مصطفی موسوی لاری در جلسه نظارت ستادی شهرداری منطقه یک تهران که با حضور علی اصغر خرمی شریف قائم مقام شهردار منطقه یک تهران، معاونان ، مدیران و شهرداران نواحی این منطقه برگزار گردید با بیان خبر فوق گفت: هیچ ناظری بهتر از مردم نیست و مدیریت شهری تهران سعی دارد از فرصت فضای مجازی استفاده و ارتباط مستقیم با شهروندان برقرار کند تا اخبار و اطلاعات شهر را از ساکنین دریافت کند.

اجرای طرح استفاده از فضای مجازی برای ارتباط مستقیم با شهروندان

وی گفت: با اجرای این طرح برخی از نیروهایی که در حاشیه کار هستند را می توانیم در ارتباط بیشتر با شهروندان قرار دهیم وهر ناحیه به بخش های کوچکتر تقسیم ویک ناظرمشخص داشته باشد تا ساکنین هر محدوده برای برطرف مشکل محلی خود به وی مراجعه نمایند.

موسوی لاری با تاکید بر شهر مشارکت پذیر و زیست پذیر از مدیریت شهری منطقه یک خواست به نگهداشت شهر و جزییات بیشتر توجه نمایند و برطرف مسائل شهری کوچک در محله ها را در اولویت قرار دهند تا رضایت شهروندان را بدست آورند.

وی منطقه یک را مهم ترین منطقه تهران دانست و گفت :با توجه به سطح اجتماعی ، فرهنگی و... در این منطقه ، مطالبات ساکنان آن از مدیریت شهری بسیار است و باید سعی گردد با بازدید های پیاده و مستمر از سطح نواحی همه معابر کنترل و ارتباط با شهروندان افزایش یابد.

لازم به ذکر است در این نظارت ستادی حسن زاده رییس امور اداری اداره کل هماهنگی امور مناطق، حسین غریبی مشاور شهردار تهران و... حضور داشتند و بر بهره برداری از امکان توسعه محلات در برنامه پنجساله سوم شهر تهران ، بهره جستن از مشارکت ذینفعان و نخبگان و شورایاران در امور شهر، بهره برداری مناسب از سامانه های سامن، بانک اطلاعات و المان های شهری ، پاسخگویی مناسب به شهروندان به وسیله سامانه های 137 و 1888 ، بهره برداری مناسب از نتایج ارزیابی و ظرفیت پیمانکاران در انعقاد قرار دادها ، صیانت از اموال و املاک شهرداری و... تاکید کردند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 بهمن 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 978

به "اجرای طرح استفاده از فضای مجازی برای ارتباط مستقیم با شهروندان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح استفاده از فضای مجازی برای ارتباط مستقیم با شهروندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید