آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان نهضت ملی مسکن اعلام شد

به گزارش دور زمین، معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: ثبت نام متقاضیان نهضت ملی مسکن بعد از اتمام تا 15 روز دیگر نیز تمدید خواهد شد.

آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان نهضت ملی مسکن اعلام شد

محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی در گفت وگو با خبرنگاران ،گفت: ثبت نام برای 460 شهر که از ابتدا در طرح نهضت ملی مسکن جانمایی شده بودند، همچنان در سایت امکان پذیر است و این ثبت نام 460 شهر برای آخرین بار تا 15 روز بعد از 30 آذر تمدید می شود.

او ادامه داد: برای سایر شهر هایی که به مرور به سامانه اضافه شدند 2 ماه مهلت ثبت نام داده می شود.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: برای هر شهر از زمان قرار گرفتن در سامانه، 2 ماه مهلت ثبت نام وجود دارد که ممکن است برای برخی از شهر های 40 روز به جای مانده باشد و ممکن است برای برخی 20 روز که این زمان برای هر شهری فرق دارد.

محمود زاده گفت: در حال حاضر این آخرین زمان مهلت ثبت نام است و تا به امروز بیش از 500 هزار نفر از ثبت نام کنندگان پالایش شده اند. از ابتدای دی ماه به مرور پیامک تایید به متقاضیان واجد شرایط ارسال خواهد شد و افراد باید به اقدام به تکمیل مدارک خود کنند.

او گفت: تا به امروز بیش از 2 میلیون و 130 هزار نفر ثبت نام کرده اند که با توجه به درخواستی که وجود دارد این ثبت نام ها همچنان ادامه دارد.

طرح نهضت ملی مسکن به عنوان طرح ساخت مسکن دولت سیزدهم، با ادغام در طرح اقدام ملی مسکن قصد ساخت چهار میلیون واحد مسکونی برای افراد بدون مسکن را دارد.

خبرنگاران اقتصادی راه و شهرسازی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4853

به "آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان نهضت ملی مسکن اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان نهضت ملی مسکن اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید