باغ وحش سریراچا پاتایا (تایلند) - دور زمین

باغ وحش سریراچا پاتایا (تایلند)

ببرهای بنگال، سگ‌ها و خوک‌ها چه چیز مشترکی دارند؟ البته که تمام آنها اعضای قلمرو حیوانات هستند ولی از خانواده‌های کاملا متفاوتی آمده‌اند. در پارک ببرها پاتایا (Sriracha Tiger Zoo) اما، به خاطر برنامه منحصر به فرد تغذیه باغ وحش، می‌بینید که این موجودات در هماهنگی کامل با هم زندگی می‌کنند. در اینجا در تور پاتایا می‌توانید خوک ماده‌ای را ببینید که در کنار بچه‌هایش به توله‌ببرها هم شیر می‌دهد، با توله ببرها عکس بگیرید، نمایش‌های کروکودیل را تماشا کنید یا از فیل‌سواری لذت ببرید. شما همچنین می‌توانید شترمرغ‌ها، شترهای یک کوهانه، کانگروها و انواع پرنده‌های گرمسیری را دیده و به آنها غذا دهید. این جا مکانی مناسب برای تمام خانواده برای گذراندن یک روز مفرح در تور تایلند است.

باغ وحش سریراچا پاتایا (تایلند)

باغ وحش ببرها پاتایا در سال 1997 افتتاح شده و محوطه وسیع 400 هزار متر مربعی را پوشش می‌دهد. این باغ وحش به فاصله تنها 30 دقیقه با ماشین از جنوب پاتایا قرار دارد. باغ وحش به چهار بخش تقسیم شده است: بخش پرورش ببرها، بخش نمایش‌های مفرح، بخش کروکودیل‌ها و بخش حیوانات. جاذبه اصلی این باغ وحش برای مسافران تور تایلند اتاق غذا دادن به توله ببرها است؛ جایی که شما می‌بینید توله‌ببرها و بچه خوک‌ها در یک قفس زندگی می‌کنند و با هم غذا می‌خورند. با پرداخت هزینه اضافی می‌توانید در تور پاتایا خودتان، به توله‌ها غذا بدهید و با آنها عکس بگیرید.

این باغ وحش هر روز نمایش‌های ببرها، فیل‌ها، کروکودیل‌ها و خوک‌ها را برگزار می‌کند. هنوز مشتاق نشده‌اید در تور پاتایا به این باغ وحش بروید؟ در این جا در تور تایلند فرصت این را خواهید داشت که ملکه عقرب‌ها را ببینید. این خانم در سال 2008 رکورد گینس را برای طولانی‌ترین مدت ماندن در کنار عقرب‌ها از آن خود کرد. او برای 33 روز در یک اتاق 12 متر مربعی در کنار 5000 عقرب بالغ زندگی کرد. شما می‌توانید به بخش حیوانات بروید و در آنجا از نزدیک حیوانات جالبی مانند شترهای تک کوهانه، گوزن، شترمرغ و والابی‌ها را ببینید. موزه فیل‌ها، مجموعه‌ای از مجسمه‌های فیل‌ها، از گونه‌های منقرض شده مانند ماموت‌ها تا فیل‌های جنگی تایلند باستان تا فیل‌های وحشی آسیایی و آفریقایی را در خود جای داده است.

وبسایت
tigerzoo.com/eng
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 51

به "باغ وحش سریراچا پاتایا (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باغ وحش سریراچا پاتایا (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید