دنیای زیر آب پاتایا (تایلند) - دور زمین

دنیای زیر آب پاتایا (تایلند)

جذاب‌ترین آکواریوم پاتایا گوشه‌ای از اعماق اقیانوس را به ساحل آورده و به مسافران تور تایلند ارائه کرده است. در دنیای زیر آب پاتایا (Underwater World Pattaya)، شما در میان مجموعه‌ای از نمایشگاه‌های دیدنی، از ساحل‌های شنی تا صخره‌های مرجانی رنگارنگ تا اقیانوس‌های بزرگ جایی که شکارچی‌ها و طعمه‌ها در کنار هم شنا می‌کنند، سفر خواهید کرد.

دنیای زیر آب پاتایا (تایلند)

در تور پاتایا در این جا می‌توانید از تماشای غذا دادن به جانداران لذت برده و در مسیری 100 متری در تونلی شیشه‌ای در حالی که جانداران مختلف بالای سر شما و در اطراف شنا می‌کنند قدم بزنید. در این آکواریوم فرصت می‌کنید در تور تایلند به اعماق اقیانوس‌های دنیا بروید و شگفت‌زده خواهید شد وقتی متوجه شوید در یک ساعت زمان بازدید مفرحتان، چه قدر اطلاعات علمی کسب کرده‌اید.

دنیای زیر آب پاتایا چیزی در حدود 2500 موجود دریایی را در خود جای داده است. این چند هزار جاندار از بیش از 200 گونه مختلف تشکیل شده‌اند و از آب‌های منطقه و دیگر نقاط دنیا جمع‌آوری شده‌اند. در تور پاتایا در این آکواریوم می‌توانید کوسه‌ها، سمورهای دریایی، سفره ماهی‌ها و گونه‌ای نادر از سفر ماهی با نام Shovelnose Ray (این ماهی عجیب، موجودی بین کوسه و سفره ماهی است) را ببینید. سفر شما در این آکواریوم در تور تایلند با استخر لمس کردن شروع می‌شود؛ جایی که شما می‌توانید پوست کوسه‌های بامبو، خیارهای دریایی، لاکپشت‌ها، سفره ماهی خال‌خال آبی، ستاره دریایی و لابسترها را لمس کنید.

در آکواریوم مرجانی، صخره‌های مرجانی رنگارنگ، مرجان‌ها، گیاهان دریایی، شقایق‌ها و ماهی‌ها به نمایش گذاشته شده‌اند. از آنجا، تونل زیر آبی، شما را در تور تایلند به اعماق اقیانوس می‌برد. در این جا می‌توانید ببینید که کوسه‌ها، سفره‌ماهی‌ها، هامورهای غول‌پیکر و مجموعه‌ای از شکارچیان و طعمه‌هایی که در اعماق اقیانوس زندگی می‌کنند بالای سرتان شنا می‌کنند. آکواریوم کشتی شکسته در انتهای تونل، خانه مجموعه‌ای از ماهی‌هایی است که در سواحل پاتایا پیدا شده‌اند.

جدا از بخش آکواریوم، دیدن نمایش‌های غذا دادن به ماهی‌ها، فوق‌العاده مفرح است، مخصوصا برای بچه‌ها. غذا دادن به کوسه‌ها و سفره‌ماهی‌ها طرفداران بسیاری در بین مسافران تور تایلند دارد. اگر دوست ندارید این فرصت را از دست دهید برنامه‌ی زمانی غذا دادن را قبل از رفتن چک کنید.

وبسایت
www.underwaterworldpattaya.com
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 18 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 240

به "دنیای زیر آب پاتایا (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنیای زیر آب پاتایا (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید