پارک پینتبال پاتایا (تایلند) - دور زمین

پارک پینتبال پاتایا (تایلند)

بازی پینتبال همیشه تجربه‌ای مفرح و هیجان‌انگیز است و بهترین مکان برای تجربه آن در تور پاتایا، پارک پینتبال (Paintball Park) در جاده Thepprasit در جنوب پاتایا است. این مجموعه تفریحی در همان زمینی قرار گرفته که پیست کارتینگ پاتایا قرار دارد، در نتیجه شما می‌توانید از هر دو تای این فعالیت‌های مهیج لذت برده و یک روز عالی و به‌یادماندنی در تور تایلند به دور از ساحل داشته باشید. هزینه بازی در اینجا بر اساس تعداد گلوله‌های رنگی تعیین می‌شود. 60 گلوله 400 بات و 200 گلوله 1000 بات هزینه خواهد داشت. این هزینه شامل تمام تجهیزات ایمنی و تفنگ پینتبال هم می‌شود. بازی‌ها از ساعت 9.30 تا زمان غروب انجام می‌شوند، ولی این مجموعه پرژکتورهای بزرگ دارد و اگر درخواست باشد تا ساعت 21.30 هم بازی‌ها ادامه پیدا می‌کنند.

پارک پینتبال پاتایا (تایلند)

در پارک پینتبال پاتایا دو زمین بازی وجود دارد و در آنها انواع سنگرها و پناه‌ها با استفاده از لاستیک ماشین، بشکه‌های چوبی و سازه‌های ساده بتونی ساخته شده‌اند. هر دوی زمین‌ها تقریبا به اندازه یک زمین فوتبال هستند و محوطه‌های بازی دارند، در نتیجه بهترین استراتژی برای بازی کردن در اینجا حمله، حمله و حمله است. انواع و اقسام بازی‌ها مانند فتح پرچم، محافظت از پایگاه و نابودی، ترتیب داده می‌شوند و در نتیجه شما می‌توانید در تور تایلند خود یک بعدازظهر کامل را با هیجانی مضاعف سپری کنید. زمان هر بازی حدود 20 دقیقه خواهد یا تا زمانی که یک تیم به طور کامل از بازی حذف شود. تمام مسافران تور پاتایا با سن بیشتر از 16 سال می‌توانند در این بازی شرکت کنند. بچه‌های بالای 12 سال اگر همراه با یک بزرگتر باشند می‌توانند در بازی‌ها حضور داشته باشند. بنابراین این از آن دست تفریحاتی است که همه اعضای خانواده می‌توانند در پاتایا از انجام دادنش لذت ببرند.

اگر دوست دارید پینتبال بازی کنید اما در تور پاتایا به اندازه کافی همراه ندارید تا یک تیم کامل تشکیل دهید، می‌توانید در اینجا بازی هدف‌گیری را انجام دهید. برای بازی هدف‌گیری قیمت‌ها از 150 بات برای 25 گلوله تا 500 بات برای 90 گلوله متغیر است. پینتبال بازی کردن در تور تایلند ایده‌ای خوب برای یک تفریح دست جمعی همراه با دوستان یا اعضای خانواده است، زمانی که از ساحل خسته شدید و خواستید تجربه متفاوتی داشته باشید. با این که یک کافه وجود دارد که نوشیدنی می‌فروشد اما به یاد داشته باشید که همراه خود لباس اضافه، آب، خوراکی و اسپری پشه بیاورید چرا که به نظر می‌آید این دشمنان کوچک از بودن در زمین جنگ لذت می‌برند.

انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 18 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 253

به "پارک پینتبال پاتایا (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک پینتبال پاتایا (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید