کارتینگ آسان پاتایا (تایلند) - دور زمین

کارتینگ آسان پاتایا (تایلند)

چندین مجموعه متفاوت در پاتایا وجود دارند که کارتینگ را به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهند؛ اما در میان آن‌ها کارتینگ آسان (Easykart.net) به آسانی بهترین آنها است. در این جا انتخاب‌های متعددی از ماشین‌های کارتینگ، تجهیزات ایمنی و محیطی حرفه‌ای آماده‌اند تا برای عاشقان سرعت روزی خوب در تور پاتایا به یادگار بگذارند. این پیست مسابقه در حدود چند صد متر از اسکله بالی های فاصله دارد و پیدا کردنش آسان است. Easykart دو مسیر مجزا با سختی متفاوت دارد و بزرگترین مجموعه از این نوع در تایلند است.

کارتینگ آسان پاتایا (تایلند)

تعداد زیادی المان دلپذیر وجود دارند که باعث می‌شوند EasyKart پاتایا در جایگاه بالاتری در مقابل رقبایش قرار بگیرید. تمام ماشین‌های کارتینگ ساخت خوبی دارند و به خوبی نگهداری می‌شوند. به مسافران تور تایلند کلاه‌های ایمنی با استانداردهای جهانی داده می‌شود. تمام زمان‌ها ثبت شده و روی نمایشگر نشان داده می‌شوند و در نتیجه حس بودن در یک مسابقه واقعی را منتقل می‌کنند. یک سکوی مرکزی تماشا نیز وجود دارد و از آن بالا می‌توان دو مسیر را به خوبی دید و عکس‌های عالی گرفت. تمام مسابقه‌ها 8 دقیقه زمان می‌برند، چه در مسیر مبتدی‌ها باشید چه در مسیر مسابقه.

مسیر مسابقه مبتدی‌ها 350 متر طول و چندین پیچ تند چپ‌گرد و راست‌گرد دارد تا هیجان مسابقه را حفظ کند. سه نوع ماشین کارتینگ وجود دارد که می‌توانید از میان آنها انتخاب کنید: مدل 100 سی‌سی حداکثر سرعت 25 کیلومتر بر ساعتی دارد و برای تمام افراد، از 7 سال به بالا در دسترس است. مدل 160 سی‌سی حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت دارد و برای نوجوان‌ها و بزرگسالان در تور تایلند در دسترس است. یک مدل 200 سی‌سی دو نفره نیز وجود دارد که حداکثر سرعتش 35 کیلومتر بر ساعت است. هر مسابقه 8 دقیقه‌ای، بر اساس ماشینی که انتخاب می‌کنید، 500 تا 800 بات برایتان هزینه خواهد داشت.

مسیر مسابقه 800 متر طول دارد و همانطور که انتظار می‌رود نسبت به مسیر مبتدی‌ها سخت‌تر است. این مسیر چندین پیچ تند و دو مسیر مستقیم برای تخت گاز رفتن با ماشین‌های 270 سی‌سی و رساندن آنها به حداکثر سرعت 70 کیلومتر بر ساعتی‌شان دارد. این مسیر چند گوشه تنگ و سخت دارد که در آنها مهارت راننده امتحان می‌شود. مسیر مسابقه برای بزرگسالان و نوجوان‌های بالای 15 سال در دسترس است. قیمت‌ها در این پیست کمی متفاوت است؛ در آنجا نمی‌توان گزینه تک مسابقه را انتخاب کرد. مسافران تور تایلند باید از میان بسته‌های مختلف یکی را انتخاب کنند: این بسته‌ها از مسابقه‌های 2 دور با قیمت 1300 بات تا مسابقات 20 دور با قیمت 7000 بات متغیر هستند. بلیت‌های مسابقه‌ها تا 3 ماه اعتبار دارند و اگر در تور پاتایا بلیت‌های گران‌تر را تهیه کنید یک تیشرت مجانی دریافت می‌کنید.

وبسایت
www.easykart.net/pattaya
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 18 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 244

به "کارتینگ آسان پاتایا (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارتینگ آسان پاتایا (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید