زیارتگاه بانگ نیو پوکت (تایلند) - دور زمین

زیارتگاه بانگ نیو پوکت (تایلند)

زیارتگاه بانگ نیو (Bang Neow) یکی دیگر از زیارتگاه‌های زیبای پوکت است که می‌توانید در تور تایلند از آن دیدن کنید. این زیارتگاه در سال 1904 افتتاح شده است و در اصل بخشی از زیارتگاه دیگری در خیابان Romanee در شهر قدیمی بود. این بنا چندین بار جابه‌جا شده است؛ به شکلی عجیب، دلیل همیشه آتش‌سوزی بوده است. اگر از خیابان به آن نگاه کنید، متوجه می‌شوید این زیارتگاه به شکلی غیر معمولی طولانی است و چندین در دارد، این به این خاطر است که حدود 10 زیارتگاه، بغل به بغل در این مکان قرار داده شده‌اند. مهمترین زیارتگاه، آن یکی است که در وسط قرار دارد.

زیارتگاه بانگ نیو پوکت (تایلند)

این زیارتگاه طراحی داخلی باشکوهی دارد. در بازدیدتان از این زیارتگاه در تور تایلند می‌توانید تعداد زیادی نقاشی رنگی زیبا روی دیوارها که داستان‌هایی از ادبیات چین را نشان می‌دهند را ببینید. اژدها یک موجود افسانه‌ای و با اهمیت در چین بوده و در این جا به خوبی به نمایش گذاشته شده است، چرا که می‌توانید آن را در همه جا، نه تنها بر روی نقاشی‌ها، بلکه به صورت کنده‌کاری‌های بسیار زیبا روی ستون‌های نگهدارنده زیارتگاه نیز ببینید. ساختمان کوچکتری که در سمت چپ ساختمان اصلی قرار دارد، به عنوان دفتر مدیریت استفاده می‌شود، اما در زمان برگزاری فستیوال گیاه‌خواران به آشپزخانه تغییر کاربری داده می‌شود.

زیارتگاه بانگ نیو هر روز از ساعت 8.30 تا 22 باز است و در خیابان پوکت در تقاطع Bang Neow و در فاصله نه چندان زیاد از فروشگاه چندبخشی رابینسون و رستوران مکدونالدز قرار گرفته است. اگر در تور پوکت به پارک Saphan Hin رفتید، زیارتگاه را می‌توانید در سمت چپ جاده پیدا کنید.

انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 561

به "زیارتگاه بانگ نیو پوکت (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیارتگاه بانگ نیو پوکت (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید