تور مولدا

مولدا واقع در شهر Romsdalsfjord، به دلیل داشتن محیط زیبا و چشم اندازهای شگفت انگیز مشهور است. یکی از معروفترین چشم اندازهای نروژ  است ، جایی که به شما امکان می دهد از نمای فوق العاده 222 قله کوه لذت ببرید.

اگر از یک نروژی درباره مولدا سؤال کنید ، آنها احتمالاً به شما خواهند گفت که آن را شهر گل سرخ می نامند. این نام مستعار در اوایل سال 1913 مورد استفاده قرار گرفت و به بسیاری از باغهای سرسبز گل سرخ در اطراف شهر اشاره دارد.

چهار چیز وجود دارد که مولد بلافاصله به ذهن متبادر می شود: گل رز ، منظره پانوراما ، جاز و فوتبال.

از منظره واردن (407 متر بالاتر از سطح دریا) جستجو کنید تا پانورامای مولدا را تجربه کنید، با نمای برجسته خود از 222 قله جزئی پوشیده از برف. از وردن با ماشین ده دقیقه ای پیاده به مولدا راه هست. در بالا، می توانید برای استراحت در رستوران Vardestua توقف کنید.

مولدا میزبان قدیمی ترین جشنواره جاز سالانه در اروپا است. همه ساله هزاران نفر از علاقه مندان به موسیقی جاز در این جشنواره بین المللی جاز مولدا شرکت میکنند و به مدت یک هفته از هر گوشه شهر را به یک جشن موسیقی تبدیل می کنند.

دیدگاه های مرتبط با "تور مولدا"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)