فانتاسی شو پوکت

به گزارش دور زمین، فانتاسی شو پوکت (Phuket FantaSea Show)، یکی از بهترین جاذبه‌هایی است که در تور پوکت به شما توصیه می‌کنیم در تور پوکت به بازدید آن بروید. این شو مجموعه‌ای غنی از سنت‌های قدیمی تایلند است که با تکنولوژی‌های روز ادقام شده است.

فانتاسی شو پوکت

فانتاسی شو پوکت در فضایی به وسعت 56 هکتار نمایش‌هایی به اجرا درمی‌آورد که می‌توان گفت که یکی از بهترین جاذبه‌های تور پوکت به شمار می‌رود که در آن فعالیت‌ها و سرگرمی‌های زیادی وجود دارد. فانتاسی شو به همراه بازی‌ها، صنایع دستی و چندین فروشگاه، رستوران با ظرفیت 4000 نفر به همراه بوفه با انواع غذاهای تایلندی و بین المللی و یک سالن نمایش مهیج مکانی است که هنر، سنت و تکنولوزی در هم آمیخته شده است.

فانتاسی شو پوکت یک پارک با نمایی فرهنگی، یک محیط خانوادگی برای تماشای یک نمایش مهیج به همراه یک غذای لذیذ تایلندی دارد. فانتاسی شو با جدیدترین جلوه‌های ویژه، شعبده‌بازی هنرمندان و رقص فیل‌ها یک نمایش عالی را برای شما در تور پوکت فراهم خواهد کرد.

درب های سالن  نمایش فانتاسی پوکت از ساعت 20:30 به روی بازدیدکنندگان باز شده و پس از بازرسی وسایل اجازه ورود داده می‌شود. در داخل سالن می‌توان با بچه فیل‌ها و یا حتی ببرها عکس گرفت اما باید هزینه آن را باید پرداخت نمایید.  در ساعت 21 درب‌ها بسته شده و در فضایی شاد، مهیج و دود گرفته یکی از بهترین تفریحات تایلند آغاز می‌شود. در تور تایلند می‌توانید با مراجعه به فانتاسی شو پوکت لحظات خوشی را برای خود خانواده مهیا کنید.

آدرس فانتاسی شو پوکت

6 15, Kammala, Kathu District, Phuket 83120, Thailand

انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3853

به "فانتاسی شو پوکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فانتاسی شو پوکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید