HUAWEI P20 از یک سقوط مهیب جان سالم به در برد!

به گزارش دور زمین، چندی پیش تصاویری از یک گوشی Huawei P2 با ظاهری شکسته شده در شبکه های اجتماعی منتشر شد. ظاهرا داستان این بوده که یک گوشی Huawei p2 به طور سهوی از یک ساختمان بلند افتاده و از این سقوط جان سالم به در برده است. جالب اینکه این گوشی بعد از این اتفاق همچنان کارایی خود را حفظ نموده است.

HUAWEI P20 از یک سقوط مهیب جان سالم به در برد!

بر اساس پست منتشر شده درباره جزییات این سقوط در شبکه اجتماعی چینی Weibo، این گوشی از طبقه بیست و یکم یک برج (با ارتفاع بیش از 6 متر) سقوط کرد و بر سطح آسفالت خیابان فرود آمد. همه شاهدین این آزمایش و حتی مالک گوشی بر این باور بودند که این تلفن همراه دیگر قابل استفاده نخواهد بود اما نتایج غیره منتظره این اتفاق نشان داد Huawei P2 بسیار پرقدرت تر از تصور ما ساخته شده است!

این گوشی پس از این سقوط به شدت ضربه دید و صفحه نمایش آن ترک خورده و تکه تکه شد. همچنین گوشه های بدنه گوشی مذکور، 3 درجه خم شده و دوربین عقب هم به طور کامل از بین رفت. با وجود این آسیب های قابل توجه و بر خلاف انتظار صاحب این گوشی، امکاناتی مانند قابلیت تشخیص چهره، بلوتوث و حتی برخی اپلیکیشن های گوشی مانند گذشته قابل استفاده بودند!

به طور کلی، سقوط از ارتفاع بیش از 6 متری، بسیار بالاتر از استاندارد تعریف شده برای آزمایش سقوط از ارتفاع گوشی های هوشمند است و می توان گفت شاید اگر این اتفاق برای گوشی دیگری افتاده بود، نتایج به گونه دیگری می شد.

پس از فراگیر شدن این خبر در رسانه های اجتماعی، پاسخ مدیران خدمات پس از فروش هواوی به کاربران اینترنتی این بود که این اتفاق برای گوشی جدیدی مانند Huawei P2 بسیار ناراحت کننده است. ما به مالک گوشی توصیه می کنیم که در اولین فرصت ممکن از تمامی داده ها و اطلاعات گوشی خود پشتیبان گیری نماید. پس از این مرحله این گوشی را جهت دریافت خدمات پس از فروش به نزدیک ترین مرکز ارائه خدمات مشتریان هوآوی جهت تعمیر ارسال کند.

22

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 20 اسفند 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1120

به "HUAWEI P20 از یک سقوط مهیب جان سالم به در برد!" امتیاز دهید

1 کاربر به "HUAWEI P20 از یک سقوط مهیب جان سالم به در برد!" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "HUAWEI P20 از یک سقوط مهیب جان سالم به در برد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید