10 سازمان مردم نهاد در مرند فعالیت دارند

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، علی یحیوی ظهر یکشنبه در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ویژه مرند که به مناسبت هفته ازدواج در فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: هر ماه 2 کارگاه آموزشی ویژه ازدواج برای گروه های هدف در شهرستان مرند برگزار شده و گواهی برای شرکت کنندگان صادر می شود.

10 سازمان مردم نهاد در مرند فعالیت دارند

وی با اشاره به برنامه های هفته ازدواج اظهار داشت: پاتوق فرهنگی دختران و مشاوره ازدواج و خانواده و ایستگاه مشاوره توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرند در هفته ازدواج برگزار می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرند همچنین به فعالیت های تابستانی اشاره کرد و گفت: 60 پایگاه فراغت نیز به همت اداره آموزش و پرورش شهرستان مرند در تابستان راه اندازی شده که بازرسی از پایگاه های اوقات فراغت شهرستان مرند طی روزهای آینده آغاز می شود.

یحیوی در بخش دیگری با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه جوانان در اداره ورزش و جوانان اظهار داشت: تعداد سمن های غیردولتی در شهرستان مرند از 2 مورد در سال گذشته به 10 سمن افزایش پیدا کرده است و 40 هیات ورزشی نیز در اداره ورزش و جوانان این شهرستان فعالیت می کنند.

وی گفت: کمیته های 17 گانه پیرامون جوانان در اداره ورزش و جوانان فعالیت دارند که عملکرد آن ها سالیانه جمع بندی و ارائه می شود.

انتشار: 14 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 474

به "10 سازمان مردم نهاد در مرند فعالیت دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 سازمان مردم نهاد در مرند فعالیت دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید