تور اروپا ارزان: کایاک سواری و تجربه لذت بخش ماجراجویی در قاره اروپا

به گزارش دور زمین، همه یا حداقل کسانی که در پی تلفیقی از هیجان و آرامش هستند باید کایاک سواری را تجربه نمایند. در این مقاله به معرفی زیبا ترین مقاصد کایاک سواری در اروپا می پردازیم.

تور اروپا ارزان: کایاک سواری و تجربه لذت بخش ماجراجویی در قاره اروپا

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

دوست داران سفرهای ماجراجویانه در پی طبیعت بکر، چشم انداز ها خیره نماینده و ضربان قلب شدید تر هستند. کایاک سواری از معدود کارهایی است که این احتیاج را ارضا می نماید. چشم انداز ها فوق العاده ای چون کوه های پوشیده از برف و غارهای مسحور نماینده چنان شکوهی به اطراف تان می دهند که زحمت سفر و پارو زدن را به جان خریداری کنید. در این مقاله به آنالیز برترین مقاصد کایاک سواری در قاره اروپا می پردازیم.

ساحل دالماسی (Dalmatia)

سواحل ریگی، آب های فیروزه ای پر تلالو و پس زمینه ای از کوهستان، این منطقه از کرواسی را به مقصدی رویایی برای کایاک سواری بدل نموده است. جزایر تکه تکه فراوان محافظ کایاک شما در برابر موج های دریای آدریاتیک (Adriatic) خواهد بود. سنگ های آهک و دیگر اشکال صخره ای و میانه دمای تابستانی 24 درجه سانتی گراد قطعا محیط دلپذیری برایتان ایجاد می نماید.

تورهایی برای بازدید از منطقه ها کم سکنه تر وجود دارد که شامل بازدید از جزیره ی راب (Rab) و شش جزیره دیگر می شوند. از سواحل شنی و زمین های بایر با برترین چشم انداز از ماه گرفته تا جنگل های سرسبز، همگی از جاذبه های این جزایر هستند. می توانید هیجان کار را بالا ببرید و غارنوردی کنید؛ ویرانه هایی که قدمت شان به قرن چهارم میلادی باز می گردد را تماشا نموده و در کنار دلفین ها کایاک سواری کنید. کایاک سواری در این منطقه آمیزه ای از زیبایی، چالش و نشاط خواهد بود.

ساردنی (Sardinia)

درست است که ساحل امرالد (Emerald) در ساردنی به عنوان مکانی مجلل و اعیانی شناخته می گردد. ولی ما به خاطر چیز دیگری ساردنی را در لیست خود قرار داده ایم. فرای تفریحگاه های پرطرفدار و قایق های تفریحی آنچنانی، طبیعت زیبایی قرار گرفته است که ساردنی را به مقاله ما راه داده است. اشکال صخره ای دندانه دار، خلیج های مسحور نماینده و آب بلورین دریا از جمله زیبایی های طبیعت در این منطقه هستند. می توانید از کلاس تاریخ طبیعت هم بهره ببرید چرا که در ساردنی چند غار باستانی وجود دارد. می توانید در آن ها چکنده سنگ های رنگارنگ یا حکاکی های مربوط به دوره نوسنگی را از نزدیک ببینید.

وقتی می گوییم ساردنی شما را جادو می نماید، فکر می کنید اغراقی در کار است؛ پس از این منطقه تماشا کنید و جادو را با چشم خودتان ببینید.

می توانید از تورهای مربوط به این جزیره شگفت انگیز یا جزیره فرانسوی مجاور آن، کرس (Corsica) بهره ببرید. در کرس بیش تر در کنار صخره های گچی بونیفاسیو (Bonifacio) کایاک سواری می گردد. درحالی که روی آب های نیلگون حرکت می کنید، شاهد سواحل زیبا، بنادر تاریخی و روستاهای تپه نشین خواهید بود.

در ساردنی می توان بین سواحل تماشایی جزایر مادالنا (Maddalena) و شبه جزیره دورافتاده سینیس (Sinis) را با کشتی گشت. تورهایی هستند که این تجربه را برایتان میسر نمایند. امکان پیاده روی در تاکستان های محلی، باغ های زیتون و عمیق ترین دره ی اروپا مزیت دیگر این سفر به شمار می رود.

منبع: کجارو / ecophiles.com
انتشار: 11 خرداد 1401 بروزرسانی: 11 خرداد 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5750

به "تور اروپا ارزان: کایاک سواری و تجربه لذت بخش ماجراجویی در قاره اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اروپا ارزان: کایاک سواری و تجربه لذت بخش ماجراجویی در قاره اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید