پرسپولیس با رقم پیشنهادی علی علیپور موافقت نکرد؟

به گزارش دور زمین، یکی از خبرگزاری ها در خبری مدعی شد مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس برای تمدید قراردادش با پرسپولیس درخواست 8 میلیارد تومان پول برای یک فصل نموده است.

پرسپولیس با رقم پیشنهادی علی علیپور موافقت نکرد؟

ایسنا در خبری مدعی شد: علی علیپور که قراردادش با پرسپولیس به سرانجام رسیده است، عصر دیروز (چهارشنبه) با حضور در محل باشگاه پرسپولیس جلسه ای با مدیران این باشگاه داشت تا درباره تمدید قراردادش صحبت کند. او که پیش از این خواهان 10 میلیارد تومان برای یک فصل شده بود تا قراردادش را تمدید کند حالا از موضع خود کوتاه آمده تا بلکه طرفین به توافق برسند.

در این زمینه منابع مطلع در باشگاه پرسپولیس اعلام کردند که این بازیکن در جلسه خود با باشگاه پرسپولیس درخواست پایه قرارداد 8 میلیارد تومانی داشته است اما این موضوع مورد موافقت باشگاه قرار نگرفته است. پرسپولیسی ها در این جلسه به علیپور پیشنهاد پایه قرارداد 5 میلیاردی برای یک فصل دادند که به آن آپشن هایی هم اضافه گردد.

البته مدیران باشگاه در نظر دارند در صورت توافق بر سر مبلغ قرارداد، بندی در قرارداد این بازیکن بنویسند که بر اساس آن اگر با پیشنهاد خارجی روبرو شد، با پرداخت مبلغ قابل توجهی به پرسپولیس جدا گردد تا اینگونه درآمدی هم برای باشگاه حاصل گردد.

همچنین یکی دیگر از شروط علیپور برای تمدید قراردادش این است که تمام مطالبات این فصلش به او پرداخت و به صورت کامل با او تسویه حساب گردد.

بر همین اساس قرار است علیپور در یکی دو روز آینده روی پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای تمدید فکر کند. گفته می گردد این بازیکن یک پیشنهاد خارجی هم دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 مهر 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1402 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3226

به "پرسپولیس با رقم پیشنهادی علی علیپور موافقت نکرد؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "پرسپولیس با رقم پیشنهادی علی علیپور موافقت نکرد؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس با رقم پیشنهادی علی علیپور موافقت نکرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید