پرداخت تسهیلات به 32 طرح مصوب اشتغال زایی در قرچک

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، مرتضی سلطان محمدی پیش از ظهر دوشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران طی سخنانی گفت: در سال 97 حتی یک واحد تولیدی در قرچک تعطیل نشده و علی رغم برخی مشکلات اقتصادی تعدیل نیروها را هم به حداقل رساندیم.

پرداخت تسهیلات به 32 طرح مصوب اشتغال زایی در قرچک

سلطان محمدی در ادامه اضافه کرد: قرچک بعد از خود تهران تنها شهرستانی است، که مجموعه ورزشی کارگری کاملی دارد و وضعیت اشتغال در این شهرستان در آینده رو به توسعه و پیشرفت است.

وی با بیان اینکه مشاغل مزاحم و دارای سروصدا از تهران در حال انتقال و استقرار در شهرک صنعتی قرچک هستند بیان داشت: قرچک در حال حاضر شهرستانی خوابگاهی محسوب می گردد، اما پیگیری هایی که در حال اجرا است وضعیت قرچک را در آینده مناسب تر خواهد نمود. رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرچک با بیان اینکه هنوز مرحله دوم تحریم های روانی اجرایی نگردیده اما جو روانی حاصل از تبلیغات دشمنان مشکلاتی را به وجود آورده است گفت: لازم است در رابطه با از بین بردن این جنگ روانی اقدامات ویژه و موثری صورت بگیرد. سلطان محمدی بیان داشت: 32 طرح اشتغال زایی تاکنون در شهرستان قرچک در زمینه های گوناگون مصوب استانی گردیده اند و تسهیلات این طرح ها در حال پرداخت است و همچنین باید اعلام کنم که درصد رسمی بیکاری در این شهرستان طبق اعلام سازمان آمار 8.7 درصد است که حدود 900 نفر نیز در قرچک در حال دریافت بیمه بیکاری هستند.

انتشار: 14 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 483

به "پرداخت تسهیلات به 32 طرح مصوب اشتغال زایی در قرچک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت تسهیلات به 32 طرح مصوب اشتغال زایی در قرچک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید