پارس جم، بدن استقلالی ها را نشانه گرفته

به گزارش دور زمین، مسوولانی که به مهمانسرای کشتیرانی دستور داده اند به استقلالی ها اتاق ندهند، دقیقاً قصد داشتند که بدن بازیکنان استقلال برای بازی با پارس جنوبی جم، دچار شوک ناشی از تغییر ناگهانی ارتفاع گردد.

پارس جم، بدن استقلالی ها را نشانه گرفته

به گزارش خبرنگاران / امتیازهایی مثل گرما یا سرمای شهر میزبان یا ارتفاعش از سطح دریا، مواردی هستند که به طور طبیعی امتیازهای میزبانی یک شهر به حساب می آیند. بعضی میزبان ها اما برای اینکه شرایط زمین مسابقه را هرچه بیشتر به سوی خود تغییر دهند، به کارهای غیرحرفه ای مثل آب بستن داخل زمین دست می زنند. در آستانه بازی استقلال مقابل پارس جنوبی جم اما با نمونه جدیدی از حرکات غیرحرفه ای یا به قول استقلالی ها کارشکنی در کار میهمان روبرو می شویم.

ماجرا از این قرار است که فصل گذشته که استقلال در بازی رفت میهمان پارس جنوبی جم بود، برای اقامت در مهمانسرای کشتیرانی، اتاق گرفت و در آن جا اقامت کرد. این فصل اما وقتی مسوولان استقلال برای رزرو اتاق با مهمانسرا تماس می گیرند، مسوولان آن اعلام می نمایند که به آن ها گفته گردیده به استقلالی ها اتاق ندهند. همین می گردد که استقلال ناچار می گردد برای اقامت در عسلویه هتل بگیرد.

اصغر حاجیلو ضمن تأیید این موضوع می گوید: ما قصد داشتیم هتلی را در شهر جم برای تیم رزرو کنیم اما با کارشکنی مجبور گشتیم هتلی در عسلویه بگیریم و باید روز بازی چند ساعت در راه باشیم تا به ورزشگاه برسیم که این موضوع خوب نیست. با این شرایط من مطمئن هستم با درایت شفر می توانیم 3 امتیاز این بازی را کسب کنیم.

نکته قابل توجه اینجاست که بوی گاز ترشی که در هوای عسلویه به مشام می رسد، اقامت استقلالی ها در این شهر را دشوار می نماید. نکته مهم تر اما اینجاست که شهر عسلویه هم سطح دریاست و استقلال برای اینکه در جم به مصاف پارس جنوبی برود، باید حدود یک ساعت تا 40 دقیقه در گردنه پیش برود و در نهایت به شهری برسد که 800 متر از سطح دریا ارتفاع دارد.

به همین خاطر است که وقتی تیم ها از عسلویه به جم می رسند، در ابتدا بدن های بازیکنان دچار مشکل می گردد و این تغییر ناگهانی ارتفاع از عسلویه تا جم، روی شرایط بدنی بازیکنان تأثیر می گذارد. به همین خاطر است که تیم ها ترجیح می دهند معمولاً یک روز زودتر در جم اقامت نمایند که بدن بازیکنان به شرایط این شهر عادت کند.

مسوولانی که به مهمانسرای کشتیرانی دستور داده اند به استقلالی ها اتاق ندهند، دقیقاً قصد داشتند که بدن بازیکنان استقلال برای بازی با پارس جنوبی جم، دچار شوک ناشی از تغییر ناگهانی ارتفاع گردد.

بعد از تهدیدهای لیدر باشگاه که هواداران استقلال را در صورت همراه داشتن نشانی از هواداری آبی پوشان، مسوول مال و جان شان می دانست، این قبیل کارشکنی ها از سوی جمی ها نشان از آن دارد که این بازی آنقدرها بی سروصدا برگزار نخواهد گشت.

البته که باشگاه پارس جنوبی نه مسوولیت بیانیه تهدیدآمیز لیدر باشگاه را برعهده گرفته و نه اتاق ندادن مهمانسرا به استقلالی ها اما نمی توان این موضوع را کتمان کرد که این اتفاقات از سوی هرکسی انجام گردیده باگشت، در نهایت به پای پارس جنوبی نوشته می گردد.

انتشار: 13 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 415

به "پارس جم، بدن استقلالی ها را نشانه گرفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارس جم، بدن استقلالی ها را نشانه گرفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید