ویسی: با یک فوتبال تمیز به مرحله بعد صعود کردیم، صنعت نفت با زجر به مصاف ما آمد

به گزارش دور زمین، سرمربی خیبر خرم آباد پس از صعود تیمش به جمع هشت تیم برتر جام حذفی گفت: خوشحالیم که با یک فوتبال شسته رفته و تمیز توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم.

ویسی: با یک فوتبال تمیز به مرحله بعد صعود کردیم، صنعت نفت با زجر به مصاف ما آمد

به گزارش خبرنگاران از خرم آباد، عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد پس از پیروزی تیمش مقابل امید صنعت نفت و صعود تیمش به جمع هشت تیم جام حذفی گفت: جام حذفی بازی های خیلی سخت و دشواری است و به علت اینکه بازی ها تک بازی است، باید برنده بازی باشید. از تیم امید نفت آبادان می ترسیدیم چون برای ما بسیار خطرناک و واقعا غیرقابل پیش بینی بودند.

وی با بیان اینکه طبق معمول بچه های ما نیمه اول را دست کم گرفتند، گفت: به آنها یک گل زدیم و آنها هم یک گل زدند، اما در نیمه دوم بچه های ما به خود باوری رسیدند که نباید هیچ تیمی را دست کم بگیرند. شادیم که با یک فوتبال شسته رفته و تمیز توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم.

ویسی یادآور شد: به مردم خرم آباد تبریک می گویم. دو بار توانسته ایم در جمع هشت تیم جام حذفی حضور داشته باشیم. شادم که توانستیم مردم خرم آباد را شاد کنیم. به مردم آبادان هم تبریک می گویم. نفتی ها با زجر آمدند و تیم خوبی بودند. آنها به پر و پای ما پیچیدند اما تجربه ما بیشتر بود و از تجربه خودمان استفاده کردیم و توانستیم برنده شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5194

به "ویسی: با یک فوتبال تمیز به مرحله بعد صعود کردیم، صنعت نفت با زجر به مصاف ما آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویسی: با یک فوتبال تمیز به مرحله بعد صعود کردیم، صنعت نفت با زجر به مصاف ما آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید