همه چیز به حالت قبل بازگشت

به گزارش دور زمین، گزارش های متعددی از سوی کاربران اینستاگرام در شب گذشته در فضای مجازی منتشر شد که نشان دهنده مشکل جدیدی بود که در صفحه اصلی این شبکه اجتماعی (نیوز فید) بوجود آمده بود و آن نیز افقی شدن صفحه و ناپدید شدن تعداد زیادی از پست های به اشتراک گذاشته شده در آن بود.

همه چیز به حالت قبل بازگشت

به گزارش خبرنگاران، به نظر می رسد که تیم متخصصان و توسعه دهندگان اینستاگرام تصمیم گرفته بودند که به صورت آزمایشی و در سکوت رسانه ای، صفحه اصلی نیوزفید این پلتفرم را به صورت افقی راه اندازی نمایند که این تغییر ناگهانی موجب تعجب و حیرت خیل عظیمی از کاربران این شبکه اجتماعی شد، چراکه تمامی تغییرات در چند سال اخیر پیشتر در فضای مجازی و رسانه ها اعلام می شد.

بر اساس گزارش وب سایت phonearena، این تغییرات، تمامی پست های به اشتراک گذاشته شده توسط افراد را به صورت یک استوری بزرگ نمایش می داد که کاربران می توانستند با حرکات دست به سمت چپ یا راست به پست های مختلف دسترسی پیدا نمایند. قسمت نظرات زیر پست های منتشر شده نیز تنها در صورتی قابل مشاهده بود که کاربر صفحه را به سمت پایین بکشد. البته در این طراحی جدید، دسترسی کاربران به استوری ها بسیار آسان تر و بهتر شده است، چراکه برای مشاهده استوری ها لازم نیست دوباره به بالای صفحه نیوزفید بازگردید، بلکه تنها کافیست یک بار انگشت خود را روی صفحه به سمت پایین بکشید.

کاربران زیادی در سراسر دنیا شب گذشته با مشاهده چنین تغییرات ناگهانی به شدت متعجب شده و ابراز نگرانی و اعتراض کردند، چراکه به گفته بسیاری از آنها عادت کردن به شرایط و تغییرات جدید در اینستاگرام برای آنها بسیار سخت بوده و زمان زیادی خواهد برد؛ بدین ترتیب از اینستاگرام درخواست نموده بودند که نیوزفید را به حالت قبلی بازگرداند.

حالا به نظر می رسد که شب گذشته اینستاگرام با خیل عظیمی از کاربران معترض و متعجب روبرو شده و به همین دلیل نیز تصمیم گرفته است نیوزفید خود را به حالت قبلی و همیشگی خود بازگرداند تا رضایت کاربرانش را به دست بیاورد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1439

به "همه چیز به حالت قبل بازگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه چیز به حالت قبل بازگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید