نساجی و نفت سلیمان جریمه شدند، محرومیت بازیکنان فولاد و صنعت نفت

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های فوتبال نساجی مازندران و ماشین سازی تبریز برگزار و از سوی تماشاگران تیم نساجی تخلفاتی مبنی بر استفاده از شعارهای موهن و پرتاب اشیا توسط آنان رخ داد. این تیم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

نساجی و نفت سلیمان جریمه شدند، محرومیت بازیکنان فولاد و صنعت نفت

دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و پدیده مشهد برگزار و از سوی تماشاگران این تیم تخلفاتی مبنی بر شعارهای موهن و پرتاب اشیا توسط آنان و همچنین سوء رفتار تیمی رخ داد. این تیم به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمنا در خصوص استفاده تماشاگران منتسب باشگاه نفت مسجد سلیمان در استفاده از وسایل صوتی غیر متعارف نیز هستند، مستند بر بند 6 ماده 86 انضباطی کمیته به اخطار و تذکر این باشگاه جهت جلوگیری از تکرار موضوع اتخاذ تصمیم می کند.

مسابقه تیم های صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان برگزار و از سوی حسین بغلانی، بازیکن تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور مسابقه که منجر به اخراج وی شد، این بازیکن به یک جلسه محرومیت و 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

فرزاد جعفری، بازیکن تیم فولاد خوزستان به دلیل اهانت به داور پس از اخراج زمین، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد. وی باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

کلیه آرای فوق قطعی است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1260

به "نساجی و نفت سلیمان جریمه شدند، محرومیت بازیکنان فولاد و صنعت نفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نساجی و نفت سلیمان جریمه شدند، محرومیت بازیکنان فولاد و صنعت نفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید