نخستین رویداد هم اندیشی عرصه بیمه سلامت در گیلان شروع شد

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، علی اکبری بعدازظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گیلان در اداره کل بیمه سلامت این استان، اظهار کرد: مهم ترین و نخستین هم اندیشی عرصه بیمه سلامت استان گیلان به مدت یکماه از 15 آذر تا 15 دی ماه برگزار می گردد.

نخستین رویداد هم اندیشی عرصه بیمه سلامت در گیلان شروع شد

وی اضافه کرد: در این رویداد از همه مردم دعوت می گردد که ایده های برتر و جدید خود را در حوزه بیمه سلامت در قالب چکیده به مدت دو هفته در سایت www.shareidea.ihio.gov.ir ثبت نمایند.

اکبری با تأکید براینکه ایده های اراده شده نباید کپی باشد، گفت: ثبت ایده ها در سایت رایگان و شرکت برای عموم آزاد است. هر شخص یا گروه تنها می تواند در دو محور ایده های خود را ارائه دهد.

وی در ادامه آموزش، پیشگیری و ارتقای سلامت، پوشش بیمه ای، قوانین، مقررات و فرآیندها، کاربرد فناوری اطلاعات در نظام بیمه سلامت، مدیریت منابع، مصارف و سرمایه انسانی، نظارت بر خدمات بیمه سلامت را شش محور برای ارائه ایده ها مطرح نمود.

مدیرکل بیمه سلامت گیلان ادامه داد: این طرح در راستای حل مسائل حوزه بیمه سلامت با هدف بهره گیری از ظرفیت نخبگان، پژوهشگران و افراد دارای ایده های خلاق اجرا می گردد.

وی با اشاره به راه اندازی سامانه 1666 سازمان بیمه سلامت توضیح داد: بیمه شدگان می توانند به وسیله این سامانه مسائل خود را به گوش مدیران سازمان رسانده و پاسخ دریافت نمایند.

اکبری با بیان اینکه بخشی از مطالبات سال 96 طرف های قرارداد با بیمه سلامت استان باقیمانده است، گفت: مطالبات امسال طرف های قرارداد در مراکز دولتی تا انتها مهر ماه و مراکز خصوصی تا انتها تیرماه پرداخت شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1390

به "نخستین رویداد هم اندیشی عرصه بیمه سلامت در گیلان شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین رویداد هم اندیشی عرصه بیمه سلامت در گیلان شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید