نحوه پرداخت عوارض خروج از کشور به وسیله وب کیوسک ها ، چه مدت پس از پرداخت می توان از کشور خارج شد؟

به گزارش دور زمین، یکی از راه های پرداخت عوارض خروج از کشور استفاده از وب کیوسک هاست که بعضی شعب بانک ملی به آن مجهز هستند.

نحوه پرداخت عوارض خروج از کشور به وسیله وب کیوسک ها ، چه مدت پس از پرداخت می توان از کشور خارج شد؟

چمدان: پرداخت عوارض خروج از کشور به وسیله وب کیوسک های بانک ملی که به صورت شبانه روزی در دسترس قرار دارند، امکانپذیر است. برای پرداخت عوارض خروج از کشور از این طریق احتیاج به کد ملی صاحب گذرنامه، ملی کارت خودپرداز بانک ملی و رمز دوم ملی کارت است.

برای استفاده از این کیوسک ها باید ملی کارت خود را به داخل دستگاه وارد کنید، سپس با انتخاب گزینه پرداخت عوارض خروج از کشور به قسمتی راهنمایی می شوید که جایگاهی برای وارد کردن کدملی دارد. کد ملی را می توانید با صفحه کلید وارد کنید و کلید اینتر را بزنید و یا قسمت بارکد کارت ملی را به صورت افقی بر روی بارکدخوان قرار دهید تا کد ملی شما به صورت اتوماتیک درج گردد.

اگر قصد دارید عوارض خروج همسفرانتان را هم پرداخت کنید باید تعداد آنها و شماره ملی آنها را هم وارد کنید و کلید اینتر را بزنید.

اطلاعات شما برای بازبینی به نمایش در می آید که در صورت صحت آنها کلید اینتر را بزنید تا به درگاه پرداخت راهنمایی شوید.

با وارد کردن رمز دوم ملی کارت، شماره CVV2 و کد امنیتی می توانید مبلغ عوارض خروج از کشور را پرداخت کنید. در خاتمه باید حتما دکمه تایید نهایی را فشار دهید تا رسید شما چاپ گردد. رسید را تا هنگام عبور از گیت هواپیما پیش خود نگهدارید.

این سرویس در شعب مجهز به شهاب ملی بانک ملی ارائه می گردد.

20 دقیقه پس از پرداخت اینترنی عوارض خروج از کشور می توانید از مرز عبور کنید.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 14 شهریور 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1922

به "نحوه پرداخت عوارض خروج از کشور به وسیله وب کیوسک ها ، چه مدت پس از پرداخت می توان از کشور خارج شد؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "نحوه پرداخت عوارض خروج از کشور به وسیله وب کیوسک ها ، چه مدت پس از پرداخت می توان از کشور خارج شد؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه پرداخت عوارض خروج از کشور به وسیله وب کیوسک ها ، چه مدت پس از پرداخت می توان از کشور خارج شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید