مناظره دوم ترامپ و بایدن لغو شد، واکنش ستاد انتخاباتی ترامپ به توقف مناظره

به گزارش دور زمین، مناظره دوم جو بایدن و دونالد ترامپ دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به درخواست کمیسیون مناظرات لغو شد.

مناظره دوم ترامپ و بایدن لغو شد، واکنش ستاد انتخاباتی ترامپ به توقف مناظره

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تسنیم، کمیسیون مناظرات ریاست جمهوری آمریکا مناظره دوم بین دونالد ترامپ و جو بایدن در 15 اکتبر را لغو نموده است.

این در حالی است که کمیسیون مناظرات ریاست جمهوری آمریکا در پی ابتلای ترامپ به ویروس کرونا، تصمیم گرفت مناظره دوم بین دو رقیب انتخابات ریاس جمهوری را به صورت مجازی برگزار کند، اما این تصمیم با مخالفت ستاد انتخاباتی ترامپ روبرو شد.

رئیس جمهور آمریکا با انتقاد از تصمیم عوامل برگزارکننده مناظره های انتخاباتی این کشور برای برگزاری دور دوم مناظره ها به صورت مجازی، اظهار داشت که در مناظره مجازی شرکت نخواهد نمود.

ستاد انتخاباتی ترامپ با انتشار بیانیه ای اظهار داشت که رئیس جمهور آمریکا تنها به شرطی در مناظره بعدی شرکت خواهد نمود که زمان آن یک هفته به تعویق بیفتد. همزمان، ستاد انتخاباتی جو بایدن با پیشنهاد ستاد تبلیغاتی ترامپ برای به تاخیر افتادن یک هفته ای مناظره انتخاباتی مخالفت نموده است.

ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ ضمن ابراز خشم و نارضایتی خود از تصمیم کمیسیون مناظرات برای برگزاری مناظره مجازی، خواهان تعویق آن شد، از همین روی بعضی از رسانه های آمریکایی می گویند که لغو مناظره با چراغ سبز ترامپ اجرا شده است.

به دنبال این کشمکش ستادهای تبلیغاتی ترامپ و بایدن بر سر برگزاری مناظره دوم که قرار بود در تاریخ 15 اکتبر برگزار گردد، کمیسیون مناظرات ریاست جمهوری آمریکا ورود کرد و خواهان لغو آن شد.

با این حال، ستاد انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا به لغو مناظره دوم ترامپ و بایدن واکنش نشان داد و اظهار داشت که دلیل پزشکی برای توقف مناظره وجود ندارد؛ چراکه حال ترامپ خوب است و برای حضور در این مناظره آماده است.

ستاد تبلیغاتی رئیس جمهور آمریکا اضافه کرد: ما خشنود خواهیم شد که یک مناظره به شکل رو در رو و حضوری بدون دخالت کمیسیون مناظرات ریاست جمهوری داشته باشیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3370

به "مناظره دوم ترامپ و بایدن لغو شد، واکنش ستاد انتخاباتی ترامپ به توقف مناظره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مناظره دوم ترامپ و بایدن لغو شد، واکنش ستاد انتخاباتی ترامپ به توقف مناظره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید