مردان فروردینی چه شخصیتی دارند؟

به گزارش دور زمین، مردان فروردین ماه، در مواردی بسیار مردانی برونگرا، شاد، پر حرارت و پر از انرژی هستند. قدرت طلبی بخش مهمی از خصوصیات اخلاقی این مردان است و همیشه میل زیادی به رهبری در گروه، اثبات حرف هایشان و جاه طلبی بسیار زیاد دارند.

مردان فروردینی چه شخصیتی دارند؟

این مردان پرجنب و جوش، فعال، عجول، رک و بی پروا هستند و کمی زود عکس العمل نشان می دهند، همچنین عاشق قدرت، لایق و کاردان، عاشق قدرت، کم صبر و طاقت است.

قدرت طلبی بخش مهمی از خصوصیات اخلاقی این مردان است. همیشه میل زیادی به رهبری در گروه، اثبات حرف هایشان و جاه طلبی بسیار زیاد دارند.

مردان متولد فرودین به غیر از جاه طلبی و دستور دهنده بودن، بسیار بخشنده و مهربان نیز هستند. البته این بخشندگی زمانی معنی پیدا میکند که خودشان تشخیص دهند چه زمانی لازم است و برای چه کسی باید بخشنده باشند. در واقع این مردان اصول واضحی به جز خودشان در فکر ندارند و خود، الگوی رفتاری خود هستند.

آتش عنصر برجسته برج حمل یا فروردین است و متولدین این ماه فرزند خدای آرس یا مریخ و سیاره جنگ و نبرد هستند! هیجان و شور همان چیزی است که متولدین این ماه را به تکاپو و حرکت وا می دارد.

او هرگز اجازه نمی دهد که سکون و رخوت اتفاق بیفتد و همیشه در حال انجام کاری است بعضی از ویژگی های مردان فروردینی هستند، که شاید در اولین برخورد بتوان به متولد فروردینی بودن آن ها پی برد از جمله این ویژگی ها می توان به: رک و راست، تند و آتشین مزاج و پر حرارت، عاشق پیشه، حادثه جو، حسود، پرتوقع و ریاست طلب که دوست دارد رهبر و فرمانده باشد. همچنین عصبی بودن و قدرت طلبی آن ها را نادیده نگیرید.

خصوصیات مردان فروردین اگر در موقعیت مناسب اجتماعی قرار نگیرند و شغل مناسبی نداشته باشند، مملو از خشمی میشوند که مدام در پی جبران این خشم هستند؛ بنابراین کار و فعالیت مناسب این افراد میتوانند جنبه مثبت روحی و مثبت گرایی مردان فروردینی را به نمایش بگذارد.

مردان فروردینی، بی انگیزه و خوش خیال نیستند و تنبلی، یک جا ماندن و خیال پردازی از منفور ترین رفتار ها در نظر آن ها است. ماندن در گذشته و فکر کردن به آنچه که دیگر تمام شده نیز از جمله رفتار هایی است که یک مرد فروردینی از آن دوری میکند؛ بنابراین با میزان بالایی از خواسته ها به سمت به دست آوردنشان در شتاب هستند. این خواسته میتواند یک شغل، یک خانه، یک زن و یا هر چیز دیگری باشد.

مرد متولد برج حمل می خواهد که عملا بزرگ و رهبر خانواده باشد . مردی است رک و راست، تند و آتشین مزاج و پر حرارت، عاشق پیشه، حادثه جو، حسود، پرتوقع و ریاست طلب که دوست دارد رهبر و فرمانده باشد.

شجاع و با اعتماد به نفس است. همیشه جلوتر از دیگران می تازد و حتی گاهی از امکانات خود نیز قدم فراتر می گذارد. مرد متولد برج حمل یک موجود مملو از انرژی و عقاید سازنده است. باری بعضی اوقات کارکردن را او می تواند مشکل باشد، اما بدون شک بسیار مفید است.

او هرگز به گذشته فکر نمی کند، رفتار و قیافه ظاهری اش جوانتر از سنش به نظر می رسد اگر چه از بسیاری جهات خوش آیند است، اما گاهی موجب می شود که نسبت به سنش قدری جوانتر جلوه کند و این حالت تا وقتی که پا به سن بگذارد، در وی باقی می ماند. او با این دست و آن دست کردن و ذره ذره جلو رفتن جدا مخالف است و پیوسته مایل است که یک قدم از دیگران جلوتر بدود.

از مهمترین مردان ایرانی متولد فروردین می توان به خسرو شکیبایی، فرهنگ شریف، جمشید هاشم پور، مهران مدیری، محمدعلی کشاورز و علی رضا افتخاری اشاره کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 30 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5374

به "مردان فروردینی چه شخصیتی دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردان فروردینی چه شخصیتی دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید