مدیر جدید پایگاه میراث جهانی بم معرفی گردید

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی استان کرمان، با حضور مدیر پایگاههای میراث جهانی سازمان میراث فرهنگی کشور، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، فرماندار شهرستان بم و سایر مسئولان محلی این شهرستان محسن موحدی به عنوان مدیر جدید پایگاه میراث جهانی بم و منظر فرهنگی آن معرفی گردید.

مدیر جدید پایگاه میراث جهانی بم معرفی گردید

در ابتدای این مراسم مدیر جدید پایگاه میراث جهانی بم و منظر فرهنگی آن با اشاره به اینکه باید فعالیت های انجام گردیده در راستای مرمت ارگ تاریخی بم اطلاع رسانی گردد، اظهار کرد: خوشبختانه در طول سالهای گذشته اقدامات مرمتی ویژه ای در این پایگاه ثبت جهانی انجام گردیده است.

محسن موحدی با بیان اینکه در حال حاضر باید بر روی جذب گردشگران به سوی این اثر تاریخی تمرکز کرد، اضافه کرد: در حال حاضر شرایط برای بازدید گردشگران فراهم است و علاقمندان می توانند از تمامی قسمتهای این بنای تاریخی دیدن نمایند.

وی با اشاره به اینکه بیشتر قسمتهای ارگ تاریخی بم مرمت و بازسازی گردیده است، توضیح داد: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد خاتمه مرمت بخش حاکم نشین ارگ تاریخی بم باشیم.

موحدی با بیان اینکه بازگشت ارگ بم به دوران شکوه پیش از زلزله 1382 نیازمند همکاری همه است، توضیح داد: در این بین مردم و مسئولان محلی بیشترین نقش را دارند.

انتشار: 14 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 485

به "مدیر جدید پایگاه میراث جهانی بم معرفی گردید" امتیاز دهید

1 کاربر به "مدیر جدید پایگاه میراث جهانی بم معرفی گردید" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر جدید پایگاه میراث جهانی بم معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید