محصول پروژه TF21 ایران خودرو به تایید و تصویب رسید

به گزارش دور زمین، نمونه مفهومی محصول پروژه TF21 که خودرویی کراس اوور و در کلاس ابعادی B است، ساخته و به تایید و تصویب مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو رسید.

محصول پروژه TF21 ایران خودرو به تایید و تصویب رسید

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، محصول تازه گروه صنعتی ایران خودرو با استایلی متمایز، با تجهیز خطوط فراوری و ایجاد آمادگی در شبکه تامین، اواخر نیمه نخست سال آینده وارد بازار خواهد شد.

این خودرو دارای استاندارد های 85 گانه مصوب و روز و دارای استحکام و ایمنی بالا بوده و منطبق با طرح ارتقای کیفیت از مرحله طراحی، پس از طی کردن تمامی مراحل و گذر از دروازه های تکوین محصول، قابلیت فراوری و عرضه خواهد داشت.

از اهداف فراوری این خودرو پاسخگویی به احتیاج مشتریان و تنوع بخشی به سبد محصولات ایران خودرو است و پیش بینی می گردد سهم 15 درصدی از فراوریات این شرکت را به خود اختصاص دهد.

در این پروژه، در راستای تحقق شعار سال فراوری، دانش بنیان و اشتغال آفرین، طبق دستور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، بهره مندی از توان شرکت های دانش بنیان برای سرعت بخشی به فعالیت ها تکلیف شده است.

این خودرو قابلیت اجرای استاندارد هایی مانند تصادف با عابر پیاده، سیستم ایمنی اخطار فشار باد تایر، هدایت راننده در تعویض دنده، سیستم پایداری الکترونیکی و کاهش مصرف سوخت را دارد و پوشش دهنده تمامی استاندارد های خودروسازان معتبر جهانی است.

تجهیز به موتور های به روز و کم مصرف سری TU از جمله ویژگی های این محصول است که در گام نخست با گیربکس دستی و اتوماتیک و در مرحله بعد با موتور سه استوانه IK3 فراوری و عرضه خواهد شد.

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تسریع در فراوری و عرضه محصول تازه و مطابق سلایق و انتظارات جامعه، محصولات دو پروژه K125 و TF21 را به صورت موازی اجرا می نماید. نمونه مفهومی پروژه TF21 که هم زمان با تعطیلات نوروزی به وسیله تیم معاونت تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران خودرو آماده سازی شده به تایید مدیرعامل این شرکت رسیده و برای فراوری و عرضه آماده سازی می گردد.

تصمیم گیری به موقع و اعتقاد به فعالیت و تفکر جهادی در کلیه ارکان سازمان، از ویژگی های برجسته ایران خودرو است که در این پروژه به برترین شکل نمود یافته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 خرداد 1401 بروزرسانی: 2 خرداد 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5687

به "محصول پروژه TF21 ایران خودرو به تایید و تصویب رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محصول پروژه TF21 ایران خودرو به تایید و تصویب رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید