مجمع فدراسیون تکواندو 3 شهریور به صورت آنلاین برگزار می گردد

به گزارش دور زمین، سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو گفت: مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون روز دوشنبه - 3 شهریورماه به صورت آنلاین برگزار می گردد.

مجمع فدراسیون تکواندو 3 شهریور به صورت آنلاین برگزار می گردد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مجید نیری در گفت وگو با سایت فدراسیون تکواندو با اشاره به برگزاری بیست و یکمین مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تکواندو گفت: بر اساس قوانین و مقررات جاری، تصمیم گیری برای زمان و مکان برگزاری مجامع عمومی و سالیانه فدراسیون ها بر عهده وزارت ورزش و جوانان است؛ بر همین اساس روز دوشنبه - 3 شهریورماه برای برگزاری این مجمع معین شده و قرار است در این جلسه عملکرد فدراسیون در سال 98 مورد آنالیز قرار گرفته تا به تصویب اعضا برسد.

وی با بیان اینکه فدراسیون تکواندو با توجه به تاکید معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مجمع سال گذشته فدراسیون به برگزاری هرچه زودتر مجمع سال 99، از ابتدای امسال خود را برای برگزاری این مجمع آماده نموده بود، توضیح داد: به دلیل مسائل ناشی از گسترش و شیوع موج دوم ویروس کرونا و شرایط قرمز در برخی از استان های کشور، مقرر شد که مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون تکواندو ساعت 10 صبح روز دوشنبه - 3 شهریور به صورت وبینار و غیرحضوری برگزار گردد.

سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو ادامه داد: زیر ساخت های لازم برای برگزاری غیرحضوری مجمع با همت وزارت محترم ورزش و جوانان فراهم و هماهنگی های لازم در این خصوص صورت گرفته است.

نیری درباره نحوه حضور اعضای مجمع، اضافه کرد: روسای هیات های استانی با حضور در ادارات کل ورزش و جوانان استان مربوطه و سایر اعضای مقیم تهران به صورت حضوری در این جلسه که در سالن استاد فارسی آموزشگاه ملی المپیک برگزار می گردد، شرکت خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3174

به "مجمع فدراسیون تکواندو 3 شهریور به صورت آنلاین برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجمع فدراسیون تکواندو 3 شهریور به صورت آنلاین برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید