عملکرد تکواندوکاران زیر ذره بین سرمربی تیم ملی

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، روزهای پایانی اسفندماه، تهران میزبان چهار رویداد بین المللی در رشته تکواندو است. رقابتهایی که به لحاظ کمی و کیفی متفاوت با چند دوره گذشته برگزار می گردد و با استقبال خوبی از سوی قهرمانان دنیا و المپیک روبرو شده است. در این بین تکواندوکاران داخلی با انگیزه بالایی به ملاقات رقبای خود می فرایند.

عملکرد تکواندوکاران زیر ذره بین سرمربی تیم ملی

سرمربی تیم ملی تکواندو در این مورد به خبرنگاران گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و پایین آمدن شانس ورزشکاران برای شرکت در تورنمنت های بین المللی، حضور تکواندوکاران کشورمان در 4 رویداد بین المللی تهران حائز اهمیت است و با توجه به پوست اندازی در تیم ملی تکواندو تا اینجا بازیکنان جوان محک خوبی در این رقابت ها خوردند.

عسکری ادامه داد: تیم های مختلف دنیا از رویدادهای بین المللی تهران استقبال بسیار خوبی شد و مطمئناً در جام ریاست فدراسیون دنیای استقبال از این رقابت ها نسبت به مسابقات روزهای پیشین بیشتر هم خواهد شد. قطعاً با حضور کشورهایی مانند ترکیه، تایلند و ازبکستان در جام ریاست فدراسیون دنیای رویدادهای خوبی در بخش آقایان برگزار خواهد شد.

وی درباره احتمال حضور سکونشینان رویدادهای بین المللی تهران در اردوی تیم ملی تکواندو، اظهار کرد: بدون شک عملکرد هوگوپوشان ایرانی را در هر وزن مورد آنالیز قرار می دهیم و قطعاً پس از آنالیز برترین ها به اردوی تیم ملی تکواندو دعوت خواهند شد.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که ارتقای جایگاه رقابت های بین المللی تهران به G2، بیان کرد: قطعاً افزایش امتیازات از 10 به 20 امتیاز در این رویدادها به نفع بازیکنان ایران است چرا که قبلاً باید تکواندوکاران در رقابت های بیشتری شرکت می کردند تا امتیاز خود را ارتقا دهند اما حالا می توانند با شرکت در این رقابت ها امتیازاتشان را در رنکینگ دنیای افزایش دهند.

عسکری در خصوص عملکرد میرهاشم حسینی با وجود تغییر وزن، اظهار کرد: حسینی در بدترین روز زندگی ورزشی اش برترین عملکرد را از خود نشان داد و با وجود اینکه به واسطه ابتلاء به ویروس کرونا در تمرینات تیم ملی شرکت زیادی نداشت؛ اما بسیار خوب عمل کرد. حسینی دارای پتانسیل بالایی است و می تواند همچنان در اوج بدرخشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5106

به "عملکرد تکواندوکاران زیر ذره بین سرمربی تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد تکواندوکاران زیر ذره بین سرمربی تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید