مبارزه چین با استفاده غیر اخلاقی از وی چت

به گزارش دور زمین، خبرنگاران: شرکت مالک نرم افزار وی چت، اعلام نموده پس از هشدار دولت برای برخورد با محتواهای غیراخلاقی در فضای سایبر، بیش از 20 میلیون از حساب های کاربری وی چت در چین را به علت ترویج هرزه نگاری و فحشا، مسدود نموده است.

مبارزه چین با استفاده غیر اخلاقی از وی چت

به گزارش گروه رسانه های دیگر دور زمین،یک تحقیق جدید نشان می دهد استفاده از نرم افزار وی چت برای موارد غیراخلاقی و مستجهن رو به افزایش است و به همین دلیل، مقابله دولت چین با موارد هرزه نگاری در وی چت، گسترش یافته است.

به گزارش نشریه تایم، شرکت مالک نرم افزار وی چت، Tencent، اعلام نموده پس از هشدار دولت برای برخورد با محتواهای غیراخلاقی در فضای سایبر، بیش از 20 میلیون از حساب های کاربری وی چت در چین را به علت ترویج هرزه نگاری و فحشا، مسدود نموده است.

با این که وی چت هم اکنون حدود 5، 3 سال عمر دارد اما بیش از 396 میلیون کاربر در چین دارد که مسدود کردن 20 میلیون آنها به معنای 5 درصد کل کاربران است.

بر اساس گزارش ها، فحشا در چین از سطح شهرها در حال انتقال به اینترنت و موبایل است و در ماه های اخیر تبلیغ فحشا به شدت گسترش یافته بود. دولت چین نیز مقابله شدیدی با گروه های مروج فحشا در سطح اینترنت آغاز نموده است.

منبع:مشرق

منبع: تسنیم
انتشار: 6 آبان 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 2051

به "مبارزه چین با استفاده غیر اخلاقی از وی چت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبارزه چین با استفاده غیر اخلاقی از وی چت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید