ماهینی: سیدجلال الگوی همه ماست

به گزارش دور زمین، اگر بخواهم در مورد سیدجلال حرفی بزنم، باید بگویم او نه فقط برای من، بلکه برای همه هم تیمی هایش یک الگوی بزرگ است.

ماهینی: سیدجلال الگوی همه ماست

به گزارش خبرنگاران ، با وجود مصدومیت، حسین ماهینی دلش نیامد کاپیتان را در روزی که قرار بود هدف پرسش های خبرنگاران باشد، تنها بگذارد.

این شد که بعد از خاتمه تمرین به همراه سید جلال حسینی راهی باشگاه شد و به خداحافظی رسمی او از تیم ملی این طور واکنش نشان داد: همه در مورد سیدجلال حسینی صحبت نموده اند و فکر می کنم نیازی نیست که من زیاد صحبت کنم اما خوشحالم که من و سیدجلال از سال 84 و از زمانی که در تیم امید و بزرگسالان بودیم و بعد هم در پرسپولیس، همیشه کنار هم بودیم. ما سال ها هم تمرین کردیم و مسابقات زیادی را پشت سر گذاشتیم. اگر بخواهم در مورد سیدجلال حرفی بزنم، باید بگویم او نه فقط برای من، بلکه برای همه هم تیمی هایش یک الگوی بزرگ است.

کاپیتان دوم پرسپولیس صحبت هایش را این طور ادامه داد: سیدجلال در تمرینات هم مانند مسابقات تمرین می نماید و با سنی که دارد برای من یک الگوی بزرگ است. ما خوشحالیم که یک کاپیتان بزرگ داریم که توانسته مردم را در این چند ساله خوشحال کند. من سال ها کنار او بوده ام و همیشه دیده ام که سیدجلال واقعاً یک کاپیتان و رهبر بزرگ برای ماست. امیدوارم او دو سه سال دیگر کنار ما باشد چون به نظرم توانایی اش را دارد. امیدوارم بماند تا دوباره دل مردم را شاد کنیم.

2 - 210

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1332

به "ماهینی: سیدجلال الگوی همه ماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماهینی: سیدجلال الگوی همه ماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید