ماجرای هدیه رونالدو به فاطمه حمامی و باشگاه پرسپولیس چه بود؟

به گزارش دور زمین، خبرنگاران؛ چند روز بعد از دیدار فاطمه حمامی و کریستیانو رونالدو ابعاد جدیدی از اتفاقات زشت درباره پیراهن یادگاری رونالدو به این هنرمند معلول در رسانه ها منتشر شد.

ماجرای هدیه رونالدو به فاطمه حمامی و باشگاه پرسپولیس چه بود؟

به گزارش خبرنگاران، در جریان دیدار کریستیانو رونالدو و فاطمه حمامی، بازیکن پرتغالی تیم النصر دو پیراهن به هنرمند معلول ایرانی تقدیم کرد. در این میان یکی از پیراهن ها یعنی پیراهن زرد و اول النصر با امضای رونالدو بود. اما امروز از سوی خانواده فاطمه حمامی اعلام شد که باشگاه پرسپولیس پیراهن اصلی النصر با امضای رونالدو را نگه داشته و به خانم حمامی نداده است.

مرتضی حمامی برادر فاطمه حمامی معلول 70 درصد سفیدشهری با تایید این موضوع، گفت: متاسفانه پیراهن دارای امضا رونالدو از سوی باشگاه پرسپولیس به خواهر من داده نشد.

وی ضمن اشاره به ناراحتی این موضوع از سوی خواهرش اضافه کرد: اگر چه فاطمه دارای معلولیت است، اما وی شخصا با مسئولان باشگاه پرسپولیس به صورت پیامکی ارتباط برقرار کرده و خواهان عودت هدیه خود شده است.

برادر فاطمه حمامی با بیان اینکه این موضوع را پیگیری کردیم، ابراز داشت: امیدواریم باشگاه پرسپولیس هدیه رونالدو، ستاره پرتغالی تیم فوتبال النصر عربستان را به خواهرم بازگرداند و دل او را شاد کند.

بعد از مصاحبه برادر فاطمه حمامی که گفته بود باشگاه پرسپولیس پیراهن امضا شده رونالدو را به او نداده است، این باشگاه شرحاتی ارائه کرد. متن شرح باشگاه پرسپولیس که برای خبرگزاری تسنیم ارسال شده به شرح زیر است:

مسئولان باشگاه پرسپولیس قبل از اینکه مقدمات دیدار رونالدو با فاطمه حمامی فراهم شود با مسئولان النصر جلسه ای داشتند که دو دست لباس رونالدو از طرف تیم عربستانی به باشگاه پرسپولیس اهدا می شود. زمانی که فاطمه حمامی به دیدار رونالدو رفت این بازیکن و باشگاه النصر کیتی برای اهدا همراه نداشتند و مسئولان پرسپولیس همان لباس اهدایی باشگاه النصر را برای امضا و هدیه به هنرمند معلول در اختیار رونالدو قرار می دهند.

بعد از اتمام این دیدار خانواده فاطمه حمامی کیت سورمه ای رنگ را همراه خود می برند و مسئولان پرسپولیس بعد از بازی متوجه می شوند که کیت زرد رنگ که امضای رونالدو روی آن حک شده و آن را تقدیم این هنرمند کرده، جا مانده است. در تماسی که مسئولان پرسپولیس با خانواده حمامی می گیرند این موضوع را اطلاع می دهند و امروز قرار است یکی از اعضای خانواده این بانوی هنرمند در باشگاه حاضر شود تا کیت زرد رنگ را تحویل بگیرد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 مرداد 1402 بروزرسانی: 13 آذر 1402 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 6002

به "ماجرای هدیه رونالدو به فاطمه حمامی و باشگاه پرسپولیس چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای هدیه رونالدو به فاطمه حمامی و باشگاه پرسپولیس چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید