قلعه نویی: داد و بیداد مزه بازی است، فکر می کردید سپاهان این جای جدول باشد؟

به گزارش دور زمین، سرمربی تیم سپاهان اصفهان گفت: باید در نیم فصل بازیکنانی جذب کنیم که در حد نام سپاهان باشند.

قلعه نویی: داد و بیداد مزه بازی است، فکر می کردید سپاهان این جای جدول باشد؟

به گزارش خبرنگاران، امیر قلعه نویی در نشست خبری بعد از برتری مقابل پدیده مشهد و رسیدن به صدر جدول اظهار کرد: باید از طرفداران خوب تیم مان تشکر کنم که نشان دادند ما پای کاریم. امیدوارم لیاقت داشته باشیم در ادامه جوابگوی محبت این عزیزیان باشیم. به تیم یحیی و خود یحیی نیز تبریک می گویم، ما فضا را به آن ها دادیم و در ایجاد موقعیت بهتر بودیم اما متاسفانه نگرش عدم خودباوری در سپاهان هست. بازیکنان مان باید بدانند که می توانند با گل های بیشتری بازی را ببرند. ما حتما باید در کورس بمانیم و باید نقاط ضعف را رفع کنیم. امروز یک فوتبال بسیار خوب را شاهد بودیم. وقت های اضافه بازی با ماشین سازی 3 دقیقه بود و بازی امروز 5 دقیقه. چرا زمان اینطور می گذرد؟ بازیکنان تیمم را ستایش می کنم. در نیم فصل بازیکنی باید بگیریم که در حد سپاهان باشد و تیم را تقویت کنیم. ما تا نیم فصل باید امتیازات را جمع کنیم.

سرمربی سپاهان همچنین درباره تحت فشار بودن تیمش در پانزده دقیقه خاتمهی شرح داد: ما فضا را به آن ها دادیم. در نیمه دوم 2 تا 3 ضدحمله خوب داشتیم اما وقتی سیستم را عوض کردیم، یک مربع جلوی دفاع درست شد. آن ها 15 دقیقه آخر بازی مستقیم کردند و نگرش 50 متر رو به جلویشان خوب نبود. آن ها بسیار راحت موقعیت سوزی می کردند و هرچند نیازمند امروز خوب بود و ما نیز ساختار دفاع خوبی داشتیم اما سپاهان این مدلی را دوست نداریم و باید به سمت سپاهان پرگل قبل برگردیم.

او اضافه کرد: تغییر نگرش زمان می خواهد. یک ساختمان 3 ماهه خراب می گردد و 5 سال طول می کشد درست گردد. سپاهان سال گذشته چندم بود؟ سال جاری هم ما از نظر بودجه پنجم جدول هستیم. آیا خود شما فکر می کردید که به این زودی سپاهان به اینجا برسد؟ پس دیگر از این سوال ها نکنید! ما باید تیم را تقویت کنیم و اگر نویدکیا بازگردد شرایط بازی مان بهتر می گردد.

سرمربی سپاهان درباره بازی بعدی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: ما تا دو روز آینده از برد امروز لذت می بریم و سپس باید به پرسپولیس فکر کنیم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا لیستی برای خروج و خرید به باشگاه دادید، مطرح نمود: نامه کلی دادیم و باید این 2 بازی تمام گردد اما تیم را باید تقویت کنیم . بعد از این دو هفته، لیست می دهیم اما تا الآن هم این فهرست در ذهن ما تعیین شده است.

قلعه نویی در بخش دیگری از نشست خبری درباره اعتراض به داوری توضیح داد: داد و بیداد مزه بازی است. قانون می گوید چون فاصله خطای اول و دوم زیاد نبود حتی اگر صحنه دوم خطا نبود داور باید سوت می زد و خطا می گرفت. از نظر امکانات در حق داورها ظلم می گردد اما ما هم ضرر زیادی نموده ایم. امیدوارم برنامه نود نشان دهد و بگوید بیشترین ضرر را چه کسی داشته است.

سرمربی سپاهان همچنین درباره لزوم افتتاح طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان گفت: اعتقاد بنده این است که باید از ابتدای فصل، طبقه دوم را در اختیار می گرفتیم. درهرحال مقاوم سازی ها باید صورت گیرد و این مسائل فنی است و من نباید درباره اش صحبت کنم. در بازی با پرسپولیس، مهندسین ممکن است اجازه دهند تماشاگران به طبقه بالا بروند. راه های ورود و خروجی باید درست گردد. در جهان پیش از شروع کار، محوطه سازی را شروع می نمایند اما اینجا ورزشگاه ها را می سازند و محوطه را درست نمی نمایند؛ این ایرادها باید رفع گردد.

قلعه نویی در خاتمه درباره مردود اعلام شدن گل پدیده مشهد اعلام کرد: پاس اول را بازیکنان پدیده دادند و در این موقعیت آفساید نبود اما توپ در میانه مسیر به سر مهاجم برخورد کرد و آفساید شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1330

به "قلعه نویی: داد و بیداد مزه بازی است، فکر می کردید سپاهان این جای جدول باشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: داد و بیداد مزه بازی است، فکر می کردید سپاهان این جای جدول باشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید