فوتبال دنیا، ابراهیموویچ: احتمال رفتن من به میلان بیشتر از ونگر است، فقط برای ریاست به پاری سن ژرمن برمی گردم!

به گزارش دور زمین، فوتبال جهان- زلاتان ابراهیموویچ به شایعه بازگشتش به تیم فوتبال میلان دامن زد و درباره احتمال بازگشت خود به پاری سن ژرمن هم اظهارنظر جالبی انجام داد.

فوتبال دنیا، ابراهیموویچ: احتمال رفتن من به میلان بیشتر از ونگر است، فقط برای ریاست به پاری سن ژرمن برمی گردم!

به گزارش خبرنگاران، زلاتان ابراهیموویچ که مدتی است شایعه احتمال بازگشتش به میلان شنیده می گردد، می گوید شانس اینکه او به تیم سابقش برگردد بیشتر از آن است که آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال جانشین جنارو گتوسو گردد.

ابراهیموویچ به نشریه اکیپ فرانسه گفت: فکر می کنم اینکه من به میلان برگردم محتمل تر از آن باشد که آرسن ونگر به این تیم برود. تصور نمی کنم ونگر بخواهد به ایتالیا برود و با چالشی که در آنجا انتظارش را می کشد روبه رو گردد. راهنمایی میلان چالش آسانی نیست. در مورد خودم هم نمی دانم که چه کاری قرار است انجام دهم. می دانم کلی از باشگاه های اروپایی مرا می خواهند اما در لس آنجلس از وضعیتم راضی ام. اینجا از زندگی ام راضی ام و خانواده ام هم خوشحال است.

ابراهیموویچ اضافه کرد: با این حال یک چالش جدید می خواهم، یک دلیل برای ادامه دادن به فوتبال بازی کردن. نمی خواهم به باشگاهی دیگر بروم فقط به صرف اینکه زلاتان ابراهموویچ هستم. می خواهم به تیمی بروم که بتوانم برایش تأثیرگذار باشم. این چیزی است که همیشه و همه جا انجام داده ام.

مکسول، بهترین دوست ابراهیموویچ در حال حاضر به عنوان یک مدیر در باشگاه پاری سن ژرمن کار می نماید. ایبرا درباره او هم تأکید کرد: او دارد در PSG کار و کوشش می نماید که باعث پیشرفت آن گردد. او از کارش راضی است و من هم برای او خوشحالم. تقریباً هر روز تلفنی با هم صحبت می کنم. پاری سن ژرمن از من می خواهد که برگردم و برای این باشگاه کار کنم... اما من اگر به PSG برگردم، فقط برای ریاست خواهد بود. برای هر چیزی به آنجا نمی روم. این تنها راهی است که می گردد مرا به آنجا برگرداند و هیچ پست دیگری نمی تواند مرا راضی کند. الان هم چنین برنامه ای ندارم چون هنوز دارم بازی می کنم و می خواهم به بازی هایم ادامه دهم. زمانی که بخواهم بازنشسته شوم، به همه جهان اعلام خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1189

به "فوتبال دنیا، ابراهیموویچ: احتمال رفتن من به میلان بیشتر از ونگر است، فقط برای ریاست به پاری سن ژرمن برمی گردم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، ابراهیموویچ: احتمال رفتن من به میلان بیشتر از ونگر است، فقط برای ریاست به پاری سن ژرمن برمی گردم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید