فناوری مدرن برای درمان زخم و پای دیابتی

به گزارش دور زمین، نشست های کنگره دنیای جوامع ترمیم زخم با حضور پزشکان، کارشناسان و متخصصان درمان زخم از کشور های مختلف دنیا در ابوظبی برگزار گردید.

فناوری مدرن برای درمان زخم و پای دیابتی

در کنفرانس کنگره دنیای جوامع ترمیم زخم، آخرین پیشرفت ها در فناوری های مدرن و برترین روش های مورد استفاده در درمان زخم ها و مراقبت از بیمار مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

در این کنفرانس، فناوری درماسین، یک فناوری مدرن ساخته شده از آب اکسیژنه، برای درمان زخم های بالینی، درمان پای دیابتی و زخم ارائه شد. این روش اثربخشی خود را در درمان هزاران بیمار پای دیابتی به اثبات رسانده و آن ها را از قطع عضو در سراسر دنیا نجات داده است.

این کنفرانس آخرین مطالعات بالینی مرتبط با این فناوری را ارائه کرد که به وسیله سازمان غذا و داروی ایالات متحده، سازمان بهداشت و حفاظت از محیط زیست اروپا، سازمان غذا و داروی عربستان سعودی و وزارت بهداشت امارات متحده عربی به علت توانایی محافظت از آن ها در برابر قانقاریا و قطع عضو تایید شده است.

این فناوری آب را به محلولی برای ضدعفونی کردن پوست و زخم ها و حذف بافت مرده از زخم ها تبدیل می نماید و طیف وسیعی از عوامل بیماری زا مانند ویروس ها، باکتری ها، قارچ ها و میکروب ها را از بین می برد.

صفا قدومی، مدیر گروه MicroSave که مسئولیت فناوری درماسین را بر عهده دارد، گفت: این فناوری فاقد الکل یا مواد شیمیایی است که آن را روی پوست ایمن می نماید و باعث تحریک یا حساسیت نمی گردد.

وی در طی ارائه فنی خود در این کنفرانس اضافه کرد که این روش زخم های بالینی، زخم های دیابتی، زخم های بعد از عمل و زخم های ناشی از صدمات و حوادث را درمان می نماید و برای استفاده در بافت ها، اندام ها و استخوان های در معرض خطر بی خطر است.

در این کنفرانس بر اهمیت افزایش آگاهی در خصوص پیشگیری از زخم به وسیله تدوین برنامه های موثر، آموزش متخصصان مراقبت از زخم و اتخاذ برنامه های موثر برای مبارزه با پای دیابتی تاکید شد.

منبع: روزنامه الشرق الاوسط

خبرنگاران علمی پزشکی کلینیک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 خرداد 1401 بروزرسانی: 1 خرداد 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5564

به "فناوری مدرن برای درمان زخم و پای دیابتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فناوری مدرن برای درمان زخم و پای دیابتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید