فریدون اصفهانیان: پنالتی پرسپولیس کاملاً درست بود، بازیکنان 2 تیم به دلیل توهین به یکدیگر اخراج شدند

به گزارش دور زمین، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال با تشریح اتفاقات داوری دیدار سپاهان - پرسپولیس تأکید کرد که پنالتی اعلام شده به سود تیم میهمان، تصمیم کاملاً درستی بوده است.

فریدون اصفهانیان: پنالتی پرسپولیس کاملاً درست بود، بازیکنان 2 تیم به دلیل توهین به یکدیگر اخراج شدند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال درباره داوری دیدار سپاهان و پرسپولیس گفت: ناظر بازی گزارش خود را به ما ارائه کرد. با توجه به حساسیت بازی و جو حاکم بر استادیوم، سعی شد از بهترین تیم داوری در این مسابقه استفاده گردد. تیم داوری از نظر مدیریت در بازی، کنترل بازی و تنبیهات انضباطی به خوبی عمل کرد و توانست مسابقه را کنترل کند.

وی ادامه داد: طبق گزارش ناظر بازی، در دقیقه 87 داور به درستی خطای هند پنالتی سپاهان را اعلام نمود، چون دست بازیکن کاملاً در حالت غیرطبیعی بود و باعث انحراف توپ شد. البته در این صحنه که حدود یک تا دو ثانیه طول کشید، حدود 18 بازیکن از دو تیم داخل محوطه جریمه جدال های فیزیکی داشتند که در این برخوردها، تماس بدنی نیز وجود داشت. اگر فیلم بازی بازبینی گردد ابتدا بازیکن تیم سپاهان (کی روش) با دست بازیکن تیم پرسپولیس (مصلح) را هُل می دهد و در ادامه مهاجم پرسپولیس (منشا) نیز به همین صورت بازیکن شماره 44 سپاهان (شفیعی) را هُل می دهد که داور عکس العملی به هیچ کدام از بازیکنان نشان نمی دهد و به درستی خطای هند بازیکن سپاهان (شماره 88) را به سود تیم پرسپولیس، پنالتی اعلام می نماید.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به گزارش ناظر داوری در دقیقه 1+90 نیز بازیکن 88 سپاهان به همراه بازیکن شماره 11 پرسپولیس در نزدیکی داور اقدام به توهین به یکدیگر می نمایند که داور بازی هر دو بازیکن را از زمین مسابقه اخراج می نماید. ضمناً پس از بازبینی فیلم مسابقه توسط کمیته بررسی، نتیجه نهایی به وسیله سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1391

به "فریدون اصفهانیان: پنالتی پرسپولیس کاملاً درست بود، بازیکنان 2 تیم به دلیل توهین به یکدیگر اخراج شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریدون اصفهانیان: پنالتی پرسپولیس کاملاً درست بود، بازیکنان 2 تیم به دلیل توهین به یکدیگر اخراج شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید