(عکس) اتفاق عجیب در فوتبال برزیل

به گزارش دور زمین، فیلیپه لوئیز مدافع تیم فلامنگو به خاطر مصاحبه جالبش با نشریه دیلی میل این روزها در کانون توجه قرار گرفته است. او اما در این هفته ناخواسته مسبب یک اتفاق جالب دیگر شد؛ اتفاقی که حاصل ارتکاب یک خطای شدید از سوی هم تیمی سابقش روی او در هفته ماقبل آخر لیگ دسته اول فوتبال برزیل بود و منجر به اخراج بازیکن خاطی شد.

(عکس) اتفاق عجیب در فوتبال برزیل

با تور ارزان برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

این اتفاق اما سوژه اصلی نبود بلکه شیوه رسیدن بازیکن اخراجی به این بازی با وجود ممنوعیت برای حضورش در این مسابقه میان دو تیم فلامنگو و اینترناسیونال بود که سر و صدا به راه انداخت.

نام بازیکن جنجال آفرین رودینی است که در پست مدافع برای فلامنگو بازی می نماید، اما در ابتدای فصل جاری به تیم اینترناسیونال قرض داده شد. طبق قراردادی که میان دو باشگاه منعقد شد، رودینی اجازه نداشت مقابل تیم اصلی خود بازی کند مگر اینکه اینترناسیونال حاضر می شد، یک میلیون رئال برزیل معادل 133 هزار پوند به فلامنگو غرامت بپردازد. باشگاه اینترناسیونال قصد انجام چنین کاری را نداشت، اما یکی از طرفداران دو آتشه این تیم به نام اِلوسمار مگی شفر که یک کشاورز ثروتمند ساکن در غرب برزیل است، حاضر شد این پول را در اختیار تیم منطقه پورتو آلگره بگذارد تا بتواند از رودینی استفاده کند. به این ترتیب تیم اینترناسیونال توانست از مدافع قرضی خود برای بازی سرنوشت ساز در کورس قهرمانی مقابل فلامنگو در استادیوم ماراکانا استفاده کند.

حضور رودینی اما در این بازی نه تنها به نفع اینترناسیونال نشد بلکه به ضرر این تیم هم تمام شد چون این بازیکن با یک تکل خشن و بی محابا روی پای فیلیپه لوئیز در دقیقه 49 اخراج شد. او زمانی اخراج شد که بازی یک - یک مساوی بود، اما 10 نفره شدن اینترناسیونال کار فلامنگو را آسان تر کرد و این تیم 14 دقیقه بعد گل دوم را زد و بازی خانگی را برد. دردسرهای اینترناسیونال اما به همین جا ختم نمی گردد، چرا که رودینی به خاطر آن خطای خشن سه بازی محروم شد که یکی از آن بازی ها یک مصاف حساس دیگر با کورینتیاس در روز آدینه است.

فلامنگو با پیروزی مقابل اینترناسیونال در هفته سی و هفتم سری A برزیل 71 امتیازی شد و جای حریفش را در صدر جدول گرفت. فلامنگو با کسب پیروزی در هفته پایانی رقابت ها در خانه سائوپائولو می تواند قهرمانی اش را مسجل کند.

منبع: فرارو
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4138

به "(عکس) اتفاق عجیب در فوتبال برزیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) اتفاق عجیب در فوتبال برزیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید