هواداران قطر در فیسبوک از 8 میلیون نفر گذشتند

به گزارش دور زمین، هواداران هواپیمایی قطر در فیسبوک از مرز 8 میلیون نفر گذشت، این شرکت هواپیمایی با پیشی دریافت از نزدیک ترین رقیب خود مقام اول بیشترین هوادار در میان ایرلاین ها را در این شبکه اجتماعی به دست آورد.

هواداران قطر در فیسبوک از 8 میلیون نفر گذشتند

شرکت هواپیمایی قطر با کسب رتبه نخست بیشترین هوادار بین ایرلاین های جهان در فیسبوک، این محبوب ترین شبکه اجتماعی، گام دیگری در رسیدن به اهداف خود برداشت. هواپیمایی قطر با پیشی دریافت از نزدیک ترین رقیب خود در این شبکه اجتماعی، هفته گذشته از مرز 8 میلیون هوادار گذشت و مقام اول را بدست آورد.

طی شش ماه گذشته، قبل از اینکه عنوان بیشترین لایک در فیسبوک از آن هواپیمایی قطر گردد، تعداد این طرفداران تنها 4 میلیون نفر بود. برنامه ریزی برای رشد طرفداران فیسبوک دوماه قبل، همزمان با دریافت جایزه بهترین ترکیب بندی جایگاه ها در جشنواره Simplifying Awards نیویورک، اجرا شده است تا طی 2 سال یک رشد %2,560 اتفاق بیفتد.

این رشد با ثبات در این شبکه اجتماعی، نتیجه تعامل آنلاین با طرفداران همچون برنامه های اختصاصی منطقه ای و همکاری بین المللی با باشگاه بارسلونا می باشد. علاوه بر استقبال از اضافه شدن مسیرهای جدید، بیشتر لایک ها پس از شروع پرواز A380 به پاریس، لندن و بانکوک و همچنین ورود A350 XWB به ناوگان هوایی هواپیمایی قطر در آینده نزدیک روی داده است.

فعالیت های اینترنتی دیگری نظیر Safari gram، پیوستن به باشگاه طرفداران بارسلونا و ارایه زبان مادری طرفداران در فیسبوک نیز به تعامل بیشتر و افزایش طرفداران یاری نموده است.

مدیر عامل شرکت هواپیمایی قطر، جناب آقای اکبر الباکر، دراین باره گفت: مدت مدیدی است که اهمیت رسانه های دیجیتال را در تجارت امروزه دریافته ایم. استفاده از روش های نوین و خلاقانه برای درگیر کردن طرفداران و افزایش این تعامل به ما یاری می نماید تا با شناسایی دایم نیازهای مشتریان خود و رفع کردن آنها، در بخش خدمات مشتریان همیشه پیشرو بمانیم. در واقع رشد سریع طرفدارانمان در فیسبوک موکد همین امر است.

خانم سلام الشوا، معاون اول امور ارتباطات و بازاریابی این شرکت هواپیمایی، نیز اذعان داشت:

ما در حقیقت از رتبه 49 در 18 ماه گذشته به رتبه اول رسیده ایم و فوق العاده برای این موفقیت به خود می بالیم. ما به واسطه چرخش از رسانه های سنتی به رسانه های دیجیتال و اجتماعی و همچنین با تمرکز بر کیفیت محتوا و تعامل با طرفداران خود توانستیم در همین مدت تعداد طرفداران خود را به 8 میلیون برسانیم.

شرکت هواپیمایی قطر در مجموع در 13 سایت اجتماعی حضور دارد و از این طریق با مشتریان خود در تعامل است که از این میان در فیسبوک و Pinterest رتبه اول، در Instagram رتبه دوم و در LinkedIn رتبه پنجم را دارد.

انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 2498

به "هواداران قطر در فیسبوک از 8 میلیون نفر گذشتند" امتیاز دهید

1 کاربر به "هواداران قطر در فیسبوک از 8 میلیون نفر گذشتند" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواداران قطر در فیسبوک از 8 میلیون نفر گذشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید