شیخ احمد: مسیر مبارزه با دوپینگ در وزنه برداری عالی است

به گزارش دور زمین، شیخ احمد، رئیس انجمن کمیته های ملی المپیک، برنامه و نقشه فدراسیون جهانی وزنه برداری برای حفظ صندلی این رشته در المپیک را عالی ارزیابی کرد.

شیخ احمد: مسیر مبارزه با دوپینگ در وزنه برداری عالی است

به گزارش خبرنگاران، شیخ احمد ال فهد آل صباح، رئیس کویتی انجمن کمیته های ملی المپیک (انوک) و شورای المپیک آسیا در کنگره فدراسیون بین المللی وزنه برداری، برنامه و نقشه این فدراسیون برای حفظ جایگاهش در المپیک را عالی ارزیابی کرد و پیش بینی آینده ای روشن را برای آن داشت.

وی بیان کرد: در سال های اخیر، فدراسیون شما با مسائل متعددی درباره سلامت و پاکی ورزشکاران در حوزه دوپینگ روبرو بود. این هم دلیلی شد تا توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی المپیک خواهان مجموعه ای از تغییرات در فدراسیون برای حل این مشکل گردد.

شیخ احمد گفت: البته تاماش آیان و همکارانش در هیئت اجرایی هوشمندانه با هم همکاری کردند و از تجربیات افراد زیادی و کمیته بین المللی المپیک بهره بردند تا بتوانند این مشکل را حل نمایند. آنها دو کمیسیون ایجاد کردند تا بتواند روند تغییرات و اجرای ایده ها را آغاز نمایند و گزارش خوبی نیز به هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک ارائه دادند که چه برنامه و روندی را در این زمینه در نظر دارند.

وی اضافه نمود: باخ از این گزارش و روند بسیار خوشحال بود، اما در پی اقدامات و فعالیت های بیشتری است. البته با دیدن دستور جلسه امروز و نشست هیئت اجرایی شما، فکر می کنم گام هایی اساسی و مهم را برای جلب نظر کمیته بین المللی المپیک و ادامه حضور شما در برنامه المپیک برداشته اید.

رئیس انوک خاطر نشان کرد: شما دوستان زیادی در کمیته بین المللی المپیک دارید و از اعضای اصلی مجامع عمومی کمیته های ملی المپیک کشورهایتان هستید. به همین دلیل، شما همواره حمایت های خوبی خواهید داشت.

شیخ احمد گفت نقشه راهی که توسط هیئت اجرای شما طراحی شده، با تجربه ای که من دارم، نقشه ای عالی است و مسیری مطمئن برای آینده روشن.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اسفند 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1126

به "شیخ احمد: مسیر مبارزه با دوپینگ در وزنه برداری عالی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیخ احمد: مسیر مبارزه با دوپینگ در وزنه برداری عالی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید