سفیر ایران با مدیر نمایشگاه فرانکفورت دیدار کرد

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به آلمان، غرفه جمهوری اسلامی ایران در هفتادمین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت از ساعاتی پیش کار خود را در اولین روز برپایی این نمایشگاه آغاز کرد. در حال حاضر مسئولان و دست اندرکاران غرفه مشغول فعالیت معمول خود بوده و منتظر آمدن علی ماجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در آلمان هستند تا غرفه به طور رسمی افتتاح گردد.

سفیر ایران با مدیر نمایشگاه فرانکفورت دیدار کرد

دقایقی پیش برنامه دیدار و گفتگوی ماجدی با یورگن باس رئیس نمایشگاه فرانکفورت در دفتر وی برگزار گردید و در حال حاضر این دیدار به انتها رسیده است.

ماجدی پس از دیدار با باس از نمایشگاه فرانکفورت و همچنین غرفه ایران در این نمایشگاه بازدید نموده و غرفه ایران را به طور رسمی افتتاح می نماید. در این بازدید سید علی موجانی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران نیز وی را همراهی خواهد نمود.

روز گذشته دست اندرکاران غرفه ملی ایران، بیشتر وقت خود را به آماده سازی غرفه واقع در سالن پنجم نمایشگاه گذراندند. دیگر غرفه های کشورهای خارجی که در طبقه همکف و اول سالن پنجم قرار دارند، دیروز مشغول آماده سازی غرفه های خود بودند و این سالن، وضعیت جالبی از نظر مواد لازم و ساختار مناسب برای بازدید داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 بهمن 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1023

به "سفیر ایران با مدیر نمایشگاه فرانکفورت دیدار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفیر ایران با مدیر نمایشگاه فرانکفورت دیدار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید