سرمربی ارژن شیراز: ناظر مسابقه گفت مربی خودتان با انار به چشم بازیکن تان زد!، از همان ابتدا می دانستیم ممکن است اتفاقاتی بیفتد

به گزارش دور زمین، حمیدرضا کمالی، سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز پیش بینی می نموده که در دیدار این تیم مقابل اهورای بهبهان اتفاقاتی رخ دهد.

سرمربی ارژن شیراز: ناظر مسابقه گفت مربی خودتان با انار به چشم بازیکن تان زد!، از همان ابتدا می دانستیم ممکن است اتفاقاتی بیفتد

به گزارش خبرنگار ورزشی دور زمین ، تیم فوتسال ارژن شیراز روز گذشته (جمعه) در دیدار هفته هجدهم لیگ برتر با نتیجه 3 بر یک مغلوب اهورای بهبهان شد که در لحظات خاتمهی این دیدار سلمان عزیزی بازیکن تیم ارژن شیراز در اثر پرتاب انار از سوی طرفداران بهبهانی به شدت از ناحیه چشم دچار مصدومیت شد و به بیمارستان انتقال یافت.

حمیدرضا کمالی، سرمربی تیم ارژن در گفت و گو با خبرنگار ورزشی دور زمین درباره این دیدار و مصدومیت شدید بازیکن خود گفت: من پیش از اینکه بازی هم شروع گردد به ناظر مسابقه که اصلاً نمی دانم اسمش چه بود و اولین بار بود که می دیدمش گفتم که برای این جمعیت چهار مأمور نیروی انتظامی کم نیست؟ او هم به من جواب داد برای این همه تماشاگر 200 مأمور هم کم است. من همان موقع به او گفتم فکر کنم اولین باری است که ناظر یک مسابقه شده و دیگر هم صحبت کردن با او را ادامه ندادم. کاملاً معین بود این ناظر نمی تواند بازی را اداره کند.

وی اضافه نمود: با توجه به جوی که بین طرفداران شیرازی و بهبهانی وجود داشت من می دانستم ممکن است اتفاقاتی در این بازی رخ دهد، اما ناظر به من گفت هیچ اتفاقی نمی افتد و شما کاری نداشته باشید. اگر داوران با قدرت در بازی سوت نمی زنند قطعاً اتفاقات بدتری می افتاد. در هر صورت طرفداران بهبهانی در بازی شعارهایی سر دادند و در فاصله 40 ثانیه مانده به خاتمه مسابقه به یکباره دیدم بازیکن ما روی زمین افتاده و یک انار به چشم او خورده است! بازی متوقف شد و ناظر مسابقه در همین لحظه گفت مربی خودتان با انار به چشم بازیکن تان زد! آقایی که اسمت را هم نمی دانم، وجدان داشته باش و اسم مربی من را بگو تا با او برخورد کنم. این دقیقاً صحبت ناظر مسابقه است. آقای ناظر! من قبل از بازی دیدم با لیدرهای بهبهانی خوش و بش می کردی، فکر نکن تو را ندیدم! این چه حرفی است می زنی؟! من اصلاً بحثی در مورد طرفداران ندارم، اما خواهش می کنم این ناظر بگوید کدام یک از مربیان من این کار را نموده است.

سرمربی تیم ارژن شیراز در ادامه توضیح داد: مربی من چرا باید با انار به چشم بازیکنم بزند؟ آن هم در این وضعیت که انار گران است! ما اگر انار داشتیم قبل از بازی می خوردیم، نه اینکه به چشم بازیکن مان بزنیم (باخنده). در هر صورت الان وضعیت عمومی بازیکن ما خوب است و خطر از بیخ گوشش گذشت. بحث من این است ناظر مسابقه چرا برای اینکه خودش را تبرئه کند این حرف ها را می زند. او می گوید من اصلاً صحنه را ندیدم! ندیده است چون از اول تا آخر بازی مشغول بازی کردن با گوشی موبایل خود بود. در ضمن اگر ندیده است چطور می گوید مربی ما بازیکن مان را زده؟! در هر صورت خود طرفداران و لیدرهای بهبهانی در خاتمه بازی پیش من آمدند و عذرخواهی کردند. آنها خودشان اعتراف کردند که این کارها را نموده اند و من هم ممنون آنها هستم، اما اینکه ناظر می گوید چیزی ندیده است، خودش می داند و وجدانش!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1324

به "سرمربی ارژن شیراز: ناظر مسابقه گفت مربی خودتان با انار به چشم بازیکن تان زد!، از همان ابتدا می دانستیم ممکن است اتفاقاتی بیفتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی ارژن شیراز: ناظر مسابقه گفت مربی خودتان با انار به چشم بازیکن تان زد!، از همان ابتدا می دانستیم ممکن است اتفاقاتی بیفتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید